Široký sortiment online z pohodlí domova

povlečení

Zajímá vás sortiment galanterie? Hledáte nové povlečení, díky němuž byste oživili stávající dětský pokoj nebo ložnici? Toužíte po moderním a zároveň pohodlném spodním prádle? Anebo jen trávíte rádi čas ručním pracemi a dokážete svou kreativitu propůjčit vlastním výrobkům? V online nabídce naleznete více než třicet šest tisíc produktů včetně barevných stuh, gum, sportovního vybavení či hraček. Dámy budou nadšené z atraktivního sortimentu kabelek, čepic, šátků i bižuterie, která se hodí pro denní nošení i k večerním šatům. Právě drobným produkty, aktuálně žádanými rouškami a dekoracemi je internetový obchod mikaton.cz nabitý!

Nabídka povlečení a potřeby do domácnosti

Žádná postel se neobejdete bez kvalitního povlečení, povlaků na polštáře, přehozů a dek. Oblíbené krepové povlečení nesmí chybět doma u těch z vás, kteří se neradi věnují žehlení a očekávají, že po vyprání budou povlaky brzy suché. Na samotném vrcholu v oblíbenosti se stále drží dobře savá bavlna. Ta nabízí jednobarevné zpracování i moderní motivy a potisky. Bavlněný satén je sice dražší, slibuje ale komfortní spánek v létě i chladnějších dnech. Flanelové povlečení je ideální pro zimomřivce, stejně jako mikroplyš či mikroflanel. Luxusní variantu pak představuje damaškové povlečení z nejjemnější příze. Speciální kousky čekají na dětské zákazníky.

Galanterie pro šití i úpravy

Bohatý výběr galanterie zahrnuje knoflíky, zipy, krajky, nitě, špendlíky, látky, pletení i lampasy, prýmky a všelijaké ozdoby. S takovým příslušenstvím bude radost pracovat! V internetovém obchodu najdete poslední kusy, zboží s významnou slevou i topové a nejoblíbenější produkty. Sledujte z pohodlí domova také naskladněné novinky, zboží za pár korun i značkové kousky. E-shop www.mikaton.cz nadchne mladé šikovné ručičky i zkušené švadleny. Kromě ozdob, dekorací a nezbytné galanterie nechybí třeba kreativní potřeby a textil do kuchyně či koupelny.