Prsteny z bílého zlata

Nákup šperků není levná záležitost, proto určitě rádi vsadíte na tradici a kvalitu. Šperk se musí líbit, a měl by mít zároveň vysokou odolnost. Hledáte zlatnictví, kde by vám vyrobili snubní prsteny z bílého zlata nebo jiného drahého kovu na zakázku? Máte konkrétní představu o šperku a rádi byste ji převedli do reality? Poradíme, kde dobře pořídíte a budete spokojeni.

Kvalitní šperky s dlouholetou tradicí, to je Zlatnictví Jitka Formánková. Firma s vlastní výrobní dílnou a momentálně dvěma kamennými obchody funguje již 25 let. Není problém vyrobit krásné šperky na zakázku nebo provést opravu vašich klenotů. Vítanou možností je výkup zlata nebo použití vašeho zlata k výrobě nového šperku, což sníží konečnou cenu. Toto zlatnictví spolupracuje jen se spolehlivými a prověřenými dodavateli. Všechny vytvořené šperky jsou opatřeny státním i výrobním puncem. Můžete si být jisti, že investujete správným směrem.

Velké oblibě se dnes těší šperky z bílého zlata. Bíle zlato je slitinou zlata a dalších cenných kovů, například paladia, stříbra nebo zinku. Zlatnictví Jitka Formánková má v nabídce mnoho krásných prstenů z bílého zlata s vysokou ryzostí, které se hodí i jako prsteny snubní a zásnubní. Tyto prsteny mohou být jednoduché i bohatě zdobené, často jsou osázeny drobnými zirkony. Kameny mohou být i různě zabarvené, krásně vypadá například prsten s modrými nebo růžovými zirkony.

Moderní prsteny z bílého zlata si můžete koupit nejen v kamenné prodejně, ale i přes internet. V tomto případě si dobře zjistěte, jaká velikost prstýnku vám, nebo obdarované osobě, sedí. U každého šperku je uvedena ryzost materiálu, celková hmotnost šperku, použitý kámen a jeho váha, a také dostupné velikosti. Není problém nechat si šperk upravit podle vlastního přání. Při objednávce jednoduše uveďte popis požadavku úpravy produktu v příslušné kolonce. Nákup šperků nebyl nikdy tak snadný.