Přeprava zboží letecky

letecká přeprava

Zajímáte se o převoz zboží různého druhu? Obraťte se na logistickou společnost s dlouholetými zkušenostmi v oboru, abyste měli jistotu, že vše proběhne podle pravidel. Vybrat si lze mezi leteckou, kamionovou a námořní dopravou.

Kvalitní logistika za příznivé ceny

Pokud potřebujete rychlý převoz a dodání sortimentu včas i na větší vzdálenosti, bude pro vás ideální volbou expresní letecká přeprava. MULTITRANS CZ S.R.O. už dobře ví, jak na to a co je s tím spojené. Na www.multitrans.cz snadno zjistíte konkrétní pravidla a co vše je z titulu svého charakteru vyloučeno z přepravování. Vše se dohodne individuálně a na základě vašich momentálních potřeb. Poskytuje se i konzultační a poradenský servis, když si nevíte s něčím rady. Vaše zásilka bude monitorována od nakládky až po vykládku a práce s ní proběhnou podle certifikovaných postupů. Lze si nechat také zásilku připojistit nad rámec pojistky leteckého dopravce.

Letecky do celého světa

Nejen lidé, ale i produkty se dostanou letecky do celého světa. Letecká doprava expresně probíhá v režimu ze dveří do dveříDoba příletu na konkrétní letiště se oznamuje jak odesílateli, tak příjemci. Celní odbavení se zajistí v exportu i importu. Co vše může odletět tam, kam si zamanete? Letecká přeprava bere balíčky od jednoho kilogramu až po nadrozměrné a těžké náklady. Není problém odvézt rovněž nebezpečný sortiment a zboží zvláštní povahy podle platných IATA předpisů. Cena za přepravu se odvíjí od několika faktorů, zejména podle velikosti a hmotnosti nákladu, ale také zda jde o standardní nebo expresní termín dodání. Dále záleží na druhu balení, typu nakládky a na cílové destinaci. Rozhoduje také období realizace. Vy musíte dodat podrobnosti, aby se kvalitně zpracovala nabídka.