Terasový plynový ohřívač

Terasový plynový ohřívač

Nůžkové stany se často používají jako stany na zahradní party, a tím mohou do značné míry prodloužit teplé letní měsíce. Narozeninovou oslavu je možné realizovat i v podzimních měsících. Avšak v tomto ročním období mohou být dny, večery a noci velmi chladné. Je důležité zvážit, který ohřívač si zvolíte, ať už na ohřev stanu nebo terasy.

Větší topná plocha

Designový Terasový plynový ohřívač Pyramida Maxi nejenže úžasně vypadá, ale díky propracované technologii garantuje i dokonalou funkčnost. Její použití se může uplatnit na terasách v restauracích, hotelech nebo v zahradách. Pohled na plamen zpříjemní chladné dny na terase. Otevřený plamen je chráněn trubicí z křemíkového skla. Vysoká účinnost zdroje vytváří příjemné teplo, a zároveň dokonalé optické efekty. V tomto kvalitním ohřívači byly použity nejlepší komponenty s dlouhou životností. Pyramida Maxi je vybavena bezpečnostním spínačem proti nadbytečnému naklonění, který přívod plynu vypne a plamen zhasne. Toto topné těleso je vybaveno hořákem a dá se připojit na 10 kg plynovou láhev. Plynová láhev je umístěna v kryté spodní části zařízení. Manipulace je usnadněna díky pojízdným kolečkům. Balení obsahuje všechny komponenty na zprovoznění zařízení, a to redukční ventil s připojovací hadicí.

Výběru stanu popřípadě menší topné plochy

Pro tento účel jsou vhodné stolní ohřívače, ale můžete použít i větší ohřívače. V případě použití většího ohřívače je třeba, aby byl ohřívač zvolen tak, aby se zabránilo extrémně horkému povrchu stanu, a tím vzplanutí otevřeného ohně s plachtovinou. Skládací stánky jsou vybaveny stěnou, které se připevňují pomocí suchého zipu na všech stranách, a tak je zajištěna regulace vzduchu. Avšak v případě chladnějšího počasí může být kompletně uzavřen pomocí čtvrté stěny se zipem. Ohřívač redukuje kyslík a při kompletním uzavření stanu je velmi nebezpečný. Samozřejmě je třeba důslednosti při dodržování bezpečnostních pokynů – prostor musí být dostatečné větrán a musí být zajištěn přívod vzduchu do stanu. Vzhledem k tomu, že tato forma vytápění s sebou nese nepředvídatelná rizika pro relativně malý prostor, klademe na tuto skutečnost důraz.

Stolní ohřívače jsou nenáročné na údržbu a také na přepravu. Díky jejich menší velikosti jsou snadno přenosné a skvěle splňují svůj účel.

Už jste si vybrali? :)

Sdílet článek