Potřebujete opravit brzdy u nákladního auta? Obraťte se na nonstop servis

LKW servis

Bohužel, ani nákladní vozidla nejsou bezporuchová. Pokud chcete zajistit dlouhou životnost firemního vozového parku, apelujte na pravidelné servisování. Výměna oleje je samozřejmostí, stejně tak i pneumatik či brzd. Jestliže hledáte spolehlivý autoservis, na který se můžete obrátit i v případě náhlé závady, nadchne vás LKW servis nacházející se v hlavním městě.

Postarají se o vás kvalifikovaní a proškolení automechanici, kteří mají přehled i v moderních automobilových systémech. LKW servis se od konkurence v mnohém odlišuje, například poskytuje své služby nonstop a disponuje prostornou servisní dílnou.

Jaké služby servis poskytuje?

Co se týče portfolia služeb, je vskutku pestré. Servis se postará o vaše brzdy, vzduchovou soustavu i další velice důležité součásti nákladního vozidla. Disponuje dokonce válcovou zkušebnou brzd CARTEC a diagnostikou WABCO-WÜRTH. Veškeré opravy se provádí v dílně s rozlohou dva tisíce metrů čtverečních, kde se nachází tři montážní kanály, z nichž každý má délku 60 metrů. Mechanici zvládnou opravit poruchy nákladních vozidel všech značek.

V případě, že servis nemá k dispozici potřebné náhradní díly, ve velmi krátké době si je opatří, abyste neměli dlouhou časovou prodlevu v kamionové a nákladní dopravě. LKW servis si uvědomuje, že především v dopravě jsou čas peníze.

Válcová zkušebna brzd

I kontrola je velice důležitá, a proto má servis k dispozici válcovou zkušebnu brzd, kde otestují nejen nákladní vozidlo, ale také návěsy a přívěsy. Válcová zkušebna brzd, jak už samotný název napovídá, vám prozradí, jestli brzdy fungují opravdu tak, jak mají, nebo je potřebná jejich oprava, respektive výměna. Službu oceníte především před STK.

Obraťte se tedy na specialisty, již svojí práci naprosto rozumí.