Pobyty v Karlově Studánce

Kdo by neměl rád podzim? Sezóna dýní, žluté listí křupe pod nohama a díky teplému počasí si stále můžete vychutnat kávu na zahrádce nebo se zahřát hutnou polévkou. Podzim baví všechny. Pokud hledáte místo, kde si užijete podzimní procházky, nadýcháte se čerstvého vzduchu, pochutnáte si za místních specialitách a večer si odpočinete třeba na masáži nebo v lázních, máme pro vás tip na Karlovu Studánku.

Pohoda v pivních lázních

Podzimní pobyty v Karlově Studánce jsou velmi populární. Karlova Studánka totiž nabízí vše, co hledáte. Děti ocení lázeňskou cukrárnu s teplými oplatkami, milovníci piva se mohou naložit do kádí s pivními kvasnicemi a k tomu si dopřát půllitr točeného piva, eventuálně si na své přijdou milovníci turistiky. Z centra městečka se po svých skrze stezku údolí Bílé Opavy dostanete až na Ovčárnu nebo Praděd a prošlápnete si příjemných deset až patnáct kilometrů. Nabízí se ale samozřejmě i trasy pro rodiny s dětmi nebo příjemný okruh centrem městečka, který zvládnete s kočárkem nebo berlí.

Dovolená Karlova Studánka vás bude bavit nejen během podzimních dní. Než se sem vydáte, nezapomeňte si rezervovat ubytování. Čisté a cenově dostupné ubytování Karlova Studánka najdete v samotném srdci obce s výhledem do vzrostlých lesů. Ubytovat se samozřejmě můžete i v soukromí. Karlova Studánka vám učaruje odpočinkovými aktivitami. Vychutnejte si například aroma masáž, objevte bazén s teplou vodou, popřípadě svou unavenou tělesnou schránku naložte do bublinek.

Výhodné balíčky pro náročné

Během podzimu nás čeká několik státních svátků i školních prázdnin. Proto se sbalte a vyrazte do Karlovy Studánky za novým dobrodružstvím. Zajistěte si ubytování na Hotel.cz, kde najdete kompletní výčet ubytovacích možností včetně cen, vybavení, reálných fotografií a hodnocení jinými hosty. Takový pobyt bude též parádním dárkem k narozeninám i výročí.