Oživte staré dětské oblečení. Vy ušetříte a děti se pobaví

nažehlovací obrázky

Máme pro vás skvělý tip na oživení starého, sepraného a děravého dětského oblečení. Namísto toho, abyste staré kousky vyhodili a pořizovali nové, můžete je znovu probrat k životu!

Ne každý holduje recyklaci oblečení. Když je určitý kousek ve skříni nevypratelný, děravý a zkrátka už vypadá obnošeně, přestáváme ho nosit. Buď skončí zapadlý ve skříni jako něco, co se bude hodit na zahradu, nebo ho jednoduše vyhodíme. S dětským oblečením to však lze udělat jinak!

I tepláky s dírou můžou být zase in!

Děti rychle rostou a oblečení jim vydrží krátkou dobu. Je docela škoda peněz, kupovat s každou dírou na koleni nové kalhoty, nemyslíte? Jedním z nejoblíbenějších a nejjednodušších řešení všech kreativních maminek jsou nažehlovací obrázky. Nabízí se jich velké množství a jedná se o motivy, které budou vaše děti zbožňovat! Věřte, že když se na místě díry v teplácích objeví druhý den třeba rozesmáté prasátko, vašeho potomka nejen pobaví, ale s radostí je zase obleče na sebe.

Stejné je to i s oblečením, které jste podědili nebo koupili v second-handu. Brzy taková trička vypadají používaně, ale přesto je škoda se jich zbavovat. Oživte je nažehlovacím jednorožcem či autem a uvidíte, jak prokouknou!

Značkové oblečení děti neocení. Zajímavý obrázek ano

Koupili jste levný jednoduchý kousek pro vaše děti a chcete, aby vypadal jako z cool drahého obchodu? I tady vám „nažehlovačky“ pomohou. Pokud chcete dodat zajímavý třpytivý efekt jednoduché dívčí mikině, tričku a sukni, můžete použít speciální nažehlovací kamínky. Prodávají se v různých motivech – oblíbené jsou hvězdičky, srdíčka a delfínci. Klučičí oblečení zase dostane nový náboj díky nažehlovacím obrázkům v podobě zajímavých etiket – s indiánem, orlem, motorkářem nebo třeba kytarou.

A jedna rada na závěr: rozhodně si kupte nažehlovací obrázky do zásoby, ať máte nějaké pořád při ruce! Uvidíte, že se vám budou hodit.

Sdílet článek