Chcete prodávat vlastní potravinové doplňky? Víme, jak na to!

doplnek stravy

Chcete začít podnikat v oblasti fitness a zdravé výživy, nebo zvýšit povědomí o své zavedené firmě v této oblasti? Máme pro vás tip na unikátní možnost, jak toho docílit bez toho, abyste museli znát veškeré zákony. O co jde? O výrobu doplňků stravy a čajů pod vlastní značkou bez otravné legislativy!

Možná máte skvělé nápady, ale nejste schopni je dovést do konce. Podnikání není jednoduché a na cestě za vysněným cílem stojí spoustu překážek především v podobě již zmíněné legislativy. Pokud máte podnikavého ducha, ale zákony a dokumentace vám stále hází klacky pod nohy, zjednodušte si to. Představujeme vám skvělou příležitost, jak tohle všechno obejít.

Zabalte již vyrobené kvalitní produkty do svého designu

Uvedeme vám jeden příklad za všechny. Představte si, že jste vlastníkem kosmetického salónu, který se specializuje na hubnutí, prevenci stárnutí a zdravý životní styl. Nabízíte spoustu služeb a zákaznice se vás ptají na různé podpůrné prostředky, které by mohly doma používat. Můžete jim nabídnout doplněk stravy od nějaké značky nebo od své vlastní. Pokud k vám zákaznice delší dobu chodí, znamená to, že je s vámi spokojená. Je tedy velká pravděpodobnost, že s radostí sáhne také po produktu, který ponese vaše jméno nebo logo.

Hlavní výhoda? Značně si podnikání ulehčíte!

Tato služba je jedinečná v tom, že je to hrozně jednoduché. Vyberete si ze seznamu, jaký produkt byste chtěli pod svou značkou prodávat, a už se nemusíte starat o žádnou legislativu. Na výběr je tu fitness výživa, sportovní výživa, bylinné čaje a potravinové doplňky. Můžete si být jisti, že produkty jsou vysoce kvalitní a každý z nich má prokázanou účinnost. A logo? I to si lze ve stejné firmě nechat udělat, pokud nemáte své vlastní. Společnost Dr. Nek se dokáže postarat o všechno od A do Z.

A co je dalším nezanedbatelným plusem? Možnost nechat si vyrobit jen pár kousků. Na rozdíl od konkurence, která většinou nevyrobí menší počet než 1000 ks, vám ve společnosti Dr. Nek dodají klidně pouhých 5 ks vlastních produktů. Své nové podnikání si tak můžete vyzkoušet na malém vzorku produktů, což ulehčí především vaší peněžence.

Sdílet článek