Otestujte pronájem nákladního auta

půjčovna nákladních vozidel

Láká vás vidina podnikání? Potřebujete k vysněné práci kvalitní nákladní vozidlo? Cítíte, že vaše stávající auto už vám pro váš byznys nestačí? Pokud jste si odpověděli ano, pak je načase poohlédnout se po jiném autě. Velká nákladní auta jsou skvělou investicí, protože vám umožní rozjet obchod a získat nové zakázky. Jestliže ale nemáte dostatek vlastních finančních prostředků na nákup vozu, byla by škoda nevyužít půjčovny nákladní techniky, kde seženete opravdu za atraktivní ceny veškerou nabízenou nákladní techniku.

Léto přeje pracím na stavbách

V letních měsících je velmi pronájem stavebních strojů, které jsou nezbytné pro základní stavební práce při výkonu nové stavby či rekonstrukce domu. Stavební technika vám zajistí dovážku suti, štěrku a dalších sypkých stavebních materiálů, stejně tak odveze nepotřebné zboží a vykopanou zeminu. Ovládání stavebního stroje je přitom velmi jednoduchá a díky pestré nabídce v půjčovně seženete řadu značkových modelů s kompletním servisem a bez žádných dalších poplatků navíc.

Půjčovna tahačů a půjčovna návěsů

Půjčovna nákladních vozidel vám nabízí i další žádané stroje předních značek. V nabídce najdete třeba nákladní vozy do 7,5 tun vhodné ke stěhování, přívěsy, tahače, návěsy, dodávky i jiné speciální stroje a auta. Za několik tisíc měsíčně se můžete rozhodnout pro pronájem sklápěčů známých značek, aniž byste platili skryté poplatky. V ceně máte zároveň servis, takže vám odpadají další starosti. Pronájem nákladní techniky má obrovskou výhodu v tom, že vám díky dostupným cenám umožní rozjet vaše podnikání a přitom nemusíte investovat peníze do nákupu zcela nových vozů. Společnost se zabývá rovněž krátkodobým pronájmem pro jednorázové aktivity i zpětný leasingem. Kromě nákladní techniky zde najdete i široký sortiment vozidel do 3,5 tun.

Sdílet článek