Novoroční přání – jejich kouzlo neomrzí

novoročenky 2019

Jen co jsme schovali plavky a šaty a oblékli první svetry, objevují se ve výlohách obchodů vánoční prvky. To znamená jediné – blíží se svátky Vánoc a s nimi i příchod nového roku. Proto byste neměli zapomínat na novoroční přání, které si nejen vy osobně věnujete, ale také novoročenky 2019, s nimiž potěšíte své známé, rodinné příslušníky i obchodní partnery.

Originální novoročenky jako reklamní tah

Právě teď nastává nejvyšší čas vybírat ideální PF 2019. Pokud chcete být originální, vsaďte na novoročenky v jedinečném designu, kde se využívá sytých barev, vánoční tématiky a zároveň originální vizualizace. Proč se omezovat pouze na list papíru, kde bude věnování do nového roku? Zkuste se letos odlišit a novoročenkou pobavit a samozřejmě potěšit! Jedinečnost textu a kompozice vzhledu udělají z přání do nového roku něco víc, než jen kus papíru, který se brzy ztratí v záplavě jiných psaní. Stylová novoročenka přitom může skvěle zafungovat jako reklama na vaši společnost. Proto neváhejte a zasílejte novoroční přání též institucím, s nimiž podepisujete potřebné dokumenty a rovněž obchodním partnerům, pro něž je více než žádoucí zaslat skutečně luxusní a kvalitní přání, nejlépe přímo s vaším logem.

Novoročenka otevírací i s ražbou

Přání mohou mít mnoho podob a už teď lze vybírat z desítek úchvatných kousků. Liší se barvou, stylem i typem písma a potěší skutečně každého. Ať už vsadíte na otevírací přání, karty s ražbou a vánočními obrazci či snad spojíte přání všeho nejlepšího s darováním vína, můžete si nechat vyrobit přímo na míru visačky s vlastním textem a logem. S koncem roku se sluší popřát všem, s nimiž během roku obchodujete a určitě si u nich uděláte dobré jméno, když investujete do prémiových materiálů, luxusního vzhledu a moderních technologií, s nimiž získávají novoroční přání zcela odlišnou podobu a nabývají na významu.

Sdílet článek