Nadělte si pod vánoční stromeček novou kuchyň

výroba kuchyňských linek

Kuchyň je místem, které navštěvujeme několikrát denně, kde se pravidelně setkáváme v rodinném kruhu, kam usedáme s kamarádkou k voňavé kávě a odkud se line ta nejsladší vůně vánočního cukroví. Jenže jen těžko se dá pracovat v malé, nepřehledné a špatně uspořádané kuchyni, kde máte všechno daleko od ruky a vaření či pečení už není zábavou, nýbrž nutným zlem. Kvalitní kuchyň je základem každého domova a stejně tak vizitkou hospodyňky. Ať už u vás funkci šéfkuchaře zaujímá žena či muž, vyplatí se investovat do kuchyně na míru Ostrava a těšit se tak na moderní a plně funkční kuchyň za solidní peníze!

Realizace kuchyně na míru Ostrava na klíč

Představte si, jak místo své původní linky najdete v kuchyni stylovou kuchyň včetně jídelního stolu a dalšího vybavení. Technologicky vyspělé spotřebiče, unikátní řešení i rafinovaná hra barev a materiálů vám jednoznačně učaruje. Kuchyně na míru zahrnují zaměření kuchyňské linky zdarma a rovněž bezplatné zpracování cenové kalkulace. Pokud podepíšete smlouvu k realizaci nové kuchyni, nemusíte platit ani 3D grafické zpracování! Výroba kuchyňských linek probíhá podle moderních technologických postupů a pracuje s vysoce kvalitními materiály. Novou kuchyň lze instalovat v Ostravě, Frýdku-Místku i Havířově, a pokud potřebujete zajistit demontáž staré linky, stavební úpravy či nové rozvody v místnosti, jsou pro vás připraveny další doplňkové služby pro maximální komfort!

Kompletní rekonstrukce za babku

Rozhodnete-li se pro kompletní rekonstrukce bytu, nezapomeňte také na rekonstrukce koupelny, kde lze zajistit instalatérské, topenářské, elektrikářské i další zednické práce a úpravy. Kompletní rekonstrukce pro vás znamená odpočinek, protože se nemusíte na pracích podílet, stačí jen zadat úkoly a jasnou představu o výsledné podobě každé místnosti. Odborníci pro vás zajistí rekonstrukce koupelny a stejně tak rekonstrukce bytového jádra, což zahrnuje všechny manuální práce. Zdarma zaměří místnosti a zprostředkují nezávaznou cenovou kalkulaci. Rekonstrukce bytu nikdy nebyla snazší!

Sdílet článek