Máte k dispozici vlastní zdroj vody? Domácí vodárna vám přinese mnoho benefitů!

domácí vodárna

Domácí vodárna je zařízení, které slouží k zásobení vodou z vlastního zdroje. Typicky jsou domácí vodárny pořizovány v místech, kde není možné napojení k veřejnému vodovodu. Čím dál častěji je ale kupují také majitelé chat a rodinných domů s tím, že tímto způsobem získávají další zdroj vody pro běžné užívání, jako je zalévání zahrady, splachování WC, napouštění bazénu atd.

Domácí vodárny jsou v posledních letech čím dál oblíbenější, a to zejména proto, že jejich majitelé ušetří za vodu nemalou částku. Cena vody se neustále zvyšuje, a tak se maximální využití vlastního zdroje opravdu vyplatí. Velké úspory ale nejsou jediným benefitem, který domácí vodárny přináší. Lidé také oceňují, že v případě omezení dodávky vody mají k dispozici ještě vlastní zdroj, a to prakticky kdykoliv. Existují také vodárny, které vám pomohou vyřešit problémy s nízkým tlakem vody.

Typy domácích vodáren

Domácí vodárny jsou typicky rozděleny dle zdroje čerpání na vodárny pro vrty a vodárny pro studny. Na trhu je ale tak široký výběr konkrétních produktů, že může být náročné se v nabídkách různých společností vyznat. Velkou výhodu v tomto případě mají vodárny značky EcoSmart, které jsou přehledně rozděleny do kategorií dle zdroje čerpání vody a počtu osob, které mají být vodou zásobeny. Díky tomuto rozdělení je pro zákazníky výběr konkrétního produktu velmi snadný.

Domácí vodárny EcoSmart

Nejmodernější domácí vodárny značky EcoSmart jsou chytrým a ekonomickým pomocníkem pro čerpání vody s až překvapivě tichým chodem. Všechny vodárny EcoSmart jsou standardně vybaveny nejmodernějším frekvenčním měničem, který zajišťuje úsporné čerpání s konstantním tlakem vody i při proměnlivém průtoku a zároveň chrání motor čerpadla před přetížením nebo chodem nasucho. Více informací o konkrétních produktech naleznete přímo na webových stránkách www.eco-smart.cz.

Sdílet článek