Levná autopůjčovna se mnohdy vyplatí více než vlastní automobil

Levná autopůjčovna

Mnozí z nás si uvědomují, že vlastnit auto není nezbytnost. Někteří jej nepotřebujeme vůbec, jiným z nás se hodí zřídka. Pak je tady další skupina lidí, kteří auto využívají dnes a denně, ale vadí jim, že je stojí čas péče o automobil. Řešením pro každého, kdo nepotřebuje být zapsaný v techničáku, je levná autopůjčovna s novými či zánovními vozy.

Vlastnit auto už mnozí z nás nechtějí a nepotřebují

Zaparkovaný vůz před domem stojí a stárne. Mnohdy si kvůli automobilu pronajímáme drahou garáž. Auto vždy zlobí právě tehdy, když jej nejvíce potřebujeme. Servisní prohlídky jsou drahé a u aut na leasing je podle smlouvy musíme nejen dodržovat, ale ještě absolvovat v autorizovaných servisech, které jsou několikanásobně předražené. Chvíli jsme své auto milovali, teď jej spíše nenávidíme. Odsává peníze z rodinného rozpočtu, nebo nás obírá o čas. Všechna tato negativa se dají eliminovat novým přístupem. Vzdejte se vlastnictví automobilu a podle potřeby si jej půjčte. Levná autopůjčovna vás nevyjde ve výsledku dráž než vlastní auto. Auto si máte možnost půjčovat pouze tehdy, když jej skutečně potřebujete – na den, na dva, na týden, na měsíc, ale klidně i na celý rok.

I firmy si oblíbily dlouhodobé půjčování aut

Trend rostoucí obliby půjčoven aut je zřejmý i ve firemní sféře. Živnostníci, malé, střední i velké firmy – pro každého je vlastnictví auta či flotily firemních vozidel vysokou nákladovou položkou. Auto je nutné pořídit, servisovat, a ještě mít k dispozici lidi na péči o vozidla. U firem byl proto dlouhodobě oblíbený operativní leasing. Ten však není bez závazků. Vozy se zavazujeme platit po určitou přesně stanovenou dobu. To v případě půjčovny, a konkrétně u dlouhodobého půjčování aut, odpadá. Pražská Autopůjčovna Taggart půjčuje vozidla bez akontace i bez závazků. Firmy navíc mohou kombinovat dlouhodobé půjčování s krátkodobým a zcela zásadně tak zoptimalizovat využívání vozidel zaměstnanci.

Taggart mění Prahu

Pražská firma Taggart se skvěle přizpůsobila moderní době a je též průkopníkem, který prosazuje změnu spotřebitelského chování, pokud jde o vlastnictví automobilů. Půjčit si automobil z půjčovny vede lidi k jeho efektivnějšímu využívání, což je pozitivní ekozměna chování. Půjčovat si auto pouze tehdy, když jej potřebujeme, znamená též méně aut ve městech na sídlištích a dalších parkovištích, i více prostoru pro hru a sport.

Jak funguje levná autopůjčovna Taggart?

Autopůjčovna Taggart je levná půjčovna, jejíž služby lze využít pro jednorázové zapůjčení vozidla, když máme zájem o dlouhodobý pronájem aut, i když potřebujeme spolehlivý vůz na dovolenou. Taggart změnil půjčování vozů. Minimalizoval administrativní náročnost půjčení vozu, snížil ceny, automobil vám je přistaven zdarma kdekoliv ke stanici metra.

Taggart se po 11 letech fungování může chlubit nejen nadstandardními službami a levnou cenou služby, ale i tím, že služby každoročně využívá víc než 1 500 zákazníků a spousta z ních se opakovaně vrací. K dispozici je více než 300 vozidel a vozový park se neustále obnovuje. Půjčit si lze škodovky, ale i exotičtější vozy. V nabídce jsou auta s manuální i s automatickou převodovkou.

Veškerá vozidla z vozového parku Taggart jsou ve špičkovém technickém stavu. Dlouhodobé půjčení pro vás znamená, že dostanete zcela nový, nebo maximálně rok starý vůz. V průměru mají vozidla 9 měsíců a 18 000 najetých kilometrů. Jsou skvěle pojištěná, s vynikající asistenční službou. Mají též českou dálniční známku. Půjčit si auto z Taggart znamená, že se vám firma postará o veškerý servis vozidla. Ten je rovněž v ceně. V případě poruchy vozidla či pojistné události je vám obratem přistaven náhradní vůz.