Léto na zahradě

mobilní vířivka

Očekávané parné dny pomalu klepou na dveře a my se připravujeme na další jedinečné léto strávené na zahradě. Užijte si letošní sezónu nejen s rukama po lokty zabořenýma v hlíně, ale pokuste se více relaxovat, lenošit a dopřát si zaslouženého odpočinku. Poohlédněte se po novém zahradním vybavení, které obohatí volný čas vám i vaší rodině!

Můžete si pořídit skvostný zahradní domek, jehož prostory oceníte nejen jako úložiště pro nářadí a zahradní techniku, ale také pro jeho útulnost a možnost příjemného posezení. V nabídce naleznete mnoho podob a provedení domků různých barev či velikostí. Cenová kategorie se liší v závislosti na konkrétních typech, ale v současnosti lze nakoupit také zlevněné zboží vysoké kvality! Finanční přívětivost nabízí rovněž zahradní nábytek ze dřeva, ratanu nebo hliníku a doplňky v podobě polstrů, stabilních slunečníků či komfortních lehátek.

Vodní ráj a zasloužená relaxace

Vysoké denní teploty skvěle vykompenzuje nafukovací vířivka, kterou budete jen neradi opouštět! Zabudované masážní trysky se postarají o uvolnění ztuhlého svalstva a o navození uklidňující atmosféry. Vířivky poskytují dostatek místa pro více osob, snadno se instalují, jsou mobilní a garantují jednoduchou údržbu!

Dáváte-li přednost zahradnímu bazénu, dopřejte si k němu praktické tepelné čerpadlo, s nímž bude teplota vody přesně taková, jakou očekáváte. Díky tichému provozu se nemusíte obávat narušení relaxace, čerpadlo navíc nemusí pracovat nepřetržitě, neboť si jej nastavíte dle vašich potřeb.

Bašty z grilu

Je známo, že pobytem ve vodě často vyhládne. Nejlepším způsobem, jak v létě potěšit prázdný žaludek, je odpolední či večerní grilování na zahradě! K dispozici je zahradní gril na dřevěné uhlí nebo plyn. Cenové rozpětí jednotlivých druhů se liší v závislosti na výrobci, funkčních vlastnostech i moderních trendech. Velmi oblíbené jsou grily Tepro s efektivním odvětráváním a chromovými či smaltovanými rošty.

Relaxujte už teď, pro vybrané zboží totiž nemusíte spěchat do kamenných prodejen. Vyberte si na internetu, co se vám líbí a nechejte si objednané zboží pohodlně doručit až na zahradu, kde jej za pár dnů budete vychvalovat do nebes!

Sdílet článek