Přehledně a na svém místě

přepravky

Nemusíte být majiteli firmy nebo obchodu, abyste ocenili ucelené skladovací systémy: různé přepravky, bedýnky, plastové nádoby, kanystry,vědra a kbelíky, to vše úhledně vyskládané v regále v komoře nebo ve sklepě. Podle potřeby tak uskladníte úrodu stejně jako sezónní či odložené věci. Jestli chcete mít v domě vše přehledně uloženo a každou věc na svém místě, měli byste se o nabídku těchto systémů blíž zajímat.

Jak uskladnit úrodu

V suchém chladném sklepě uchováme některé druhy ovoce a zeleniny dlouho do zimy, pokud jsou vhodně skladovány. Na kořenovou zeleninu stačí bedna s pískem, na jablka a hrušky využijeme skládací přepravky, uložené na policích. Měly by dobře větrat a ovoce do nich ukládáme jen v jedné vrstvě, aby se nepomačkalo. Takhle si na svých jablkách pochutnáte i o Vánocích, budou stále jako čerstvě utržené. I na uskladnění brambor jsou vhodné bedýnky uložené na suchém vzdušném místě. Policové regály ve sklepě uskladní i zavařeniny, kompoty a nakládanou zeleninu.

Sbíráte dešťovou vodu?

Řada majitelů domů v poslední době snižuje náklady za vodu zachytáváním dešťové vody, kterou následně využijí na zalévání i jako užitkovou vodu v domě. Stačí jim k tomu vhodná nádrž na vodu, kde zůstane uchovaná bez změny kvality. Ale i zahrádkáři jsou zvyklí si ji zachytávat, stačí vhodné nádoby na vodu pod okapem domku.

U domu se samozřejmě hodí i další plastové nádoby, jako je vědro, kbelík či kanystr na vodu.

Skladové systémy pro domácnost i firmu

Ucelenou nabídku zařízení do skladu, ať už jsou to různé kovové či plastové regály, euro přepravky, palety a další nádoby na uskladnění pevných, sypkých i tekutých materiálů, najdete v internetovém obchodě společnosti STORAGE s.r.o. Každý, kdo chce mít doma či ve skladu přehled a pořádek, na jednom místě najde vše, co potřebuje, a to za opravdu dobré ceny. Využít můžete odborného poradenství i dopravy zdarma, pokud nakoupíte zboží za víc než 15 000 Kč.