Konec nudného oblečení! Oblečte trička s vtipnými potisky

Vystupte z davu a nedopusťte, aby vaše oblečení bylo nudné. Pro ty, kteří musí být neustále online, pro milovníky filmů a seriálů nebo příznivce všech možných informačních technologií je ideální oblečení s „geek“ tematikou. Ocení ho ale i všichni ostatní, kteří nepostrádají nadhled a smysl pro humor. Teď už naštěstí nemusíte objednávat jen ze zahraničí. Nabídka v kamenných prodejnách je u nás žalostná, co se týče zábavných a trefných potisků. Český e-shop geekshirts.cz naštěstí tuto „díru na trhu“ zdárně zaplňuje a nabízí velmi zajímavá a vtipná trička nejen pro geeky.

Je libo trefnou mikinu nebo tričko?

Co na Geekshirts najdeme? Jsou to především trička s krátkým rukávem a také pohodlné mikiny. Jistě dáte zapravdu, že triko je nejuniverzálnějším kouskem šatníku a nosit se dá celoročně téměř kamkoliv. Mikina se také hodí jak v zimě, tak v létě, může být s kaucí i bez kapuce, s kapsami i bez nich, na zip či přes hlavu.

Nakupujte výhodně pro sebe i pro okolí

Vybíráte dámské či pánské trička s potiskem? Nebudete vědět, co dříve vybrat. Navíc vás jistě potěší velmi rychlé dodání a můžete využít zajímavé akce. Co byste řekli na nákup 1+1, 2+2 či 5+5 zdarma? To se hodí nejen před Vánoci. Potěšte sebe nebo své blízké vtipným a zároveň praktickým dárkem!

S vtipnými nápisy vedle určitě nešlápnete

Stačí obléknout triko či mikinu s trefným nápisem a pobavíte nejen sebe, ale i své okolí. Vybíráte dárek pro přátele? Někdy to nemusí být snadné, ale pokud znáte jejich velikost oblečení, máte díky Geekshirts vystaráno. Některé nápisy jsou bestsellery, které zaručeně potěší, a vedle s nimi určitě nešlápnete.

Některé potisky jsou bestsellery

Na jaká trička či pánské mikiny s potiskem se můžete těšit? K velmi povedeným patří „I“M NOT WEIRD, I“M LIMITED EDITION“ nebo „I“M NOT SHORT, I“M A HOBBIT“. Zvolit můžete i vítězný motiv z hlasování o nejlepší facebookovou hlášku, a to „I was normal three cats ago“. V nabídce jsou ale i české nápisy, například „Jsem ateista, díky Bohu“.