Jak vybrat pánské spodní prádlo, aby vám perfektně padlo?

Trenýrky

Slipy, boxerky, nebo trenýrky? Vybrat si pohodlné spodní prádlo, ve kterém se budete cítit dobře hodně záleží na typu vaší postavy.

Který typ prádla se pro vás nejvíce hodí?

Ne všechny druhy pánského spodního prádla vám budou vyhovovat. Jestliže pokaždé kupujete stejný typ, možná je na čase zkusit něco nového. Třeba zjistíte, že vám jiný druh bude daleko více vyhovovat.

Různé druhy se také hodí na jiné příležitosti. Pohodlněji vám bude ve slipech, když sedíte celý den v kanceláři a boxerky vám zase lépe sednou v posilovně.

Pánské slipy

Hodí se zejména pro ty, kteří mají větší stehna, ale také pro muže s hubenější nebo vypracovanou postavou. Nevypadají zvlášť dobře na těch s širokým pasem, jelikož k němu zbytečně přitahují pozornost. Na druhou stranu poskytují dobrou oporu.

Trenýrky

Trenýrky jsou pro vás ideální, pokud máte silnější postavu a objemnější pas. Méně se hodí na hubené postavy.

Poskytnou vám dostatek volnosti, zejména pokud máte širší stehna. Mají však tendenci shrnovat se pod riflemi, což může být nepříjemné, ale skvěle se hodí třeba na spaní.

Boxerky

Boxerky jsou univerzální a hodí se na každý typ postavy. Říká se o nich, že spojují to nejlepší z předchozích dvou zmíněných druhů.

Poskytují dostatečnou oporu a hodí se proto výborně na cvičení. Krom toho, že jsou pohodlné, navíc vypadají dobře v podstatě na každém typu postavy. Zároveň se ani nijak výrazně neshrnují pod kalhotami.

Nakonec vám nezbývá než vyzkoušet, co vám nejvíce sedne a popřípadě měnit druhy podle aktivit, které máte zrovna ten den v plánu.

Materiál je u spodního prádla také důležitý, nejlépe kupujte bavlnu nebo bambusové vlákno. Oba materiály jsou příjemné na kůži a jsou dobře prodyšné. Pamatujte také, že kvalitní spodní prádlo by mělo co nejvíce zabránit tření mezi prádlem a kalhotami.