Jak elegantně vyřešit oblékání svých zaměstnanců?

Poskytujete svým podřízeným pracovní oděvy? V tom případě pro vás máme několik tipů, jak celý proces usnadnit, vylepšit a získat mnohem více možností. Jak na to? 

Začněte šetřit 

Jako první se podíváme, jak ušetříte klidně i desítky tisíc korun bez toho, abyste slevili ze svých nároků na kvalitu. 

Zapomeňte na shánění oděvů v běžných prodejnách, kde nakupují obyčejní lidé. Vy jste přece jen majitelé firem, a tak snadno získáte mnohem výhodnější ceník. 

Raději tedy najděte spolehlivý textil velkoobchod, který vám prodá kvalitní oblečení bez zbytečných maloobchodních přirážek.

Dopřejte si větší výběr 

V malém obchůdku nikdy nezískáte tak pestrý výběr, jako u velkých dodavatelů. Mrkněte se třeba na nabídku oblíbené společnosti Xfer (její webové stránky najdete pod výše vloženým odkazem). 

Hravě si z pohodlí kanceláře objednáte trička, polokošile, mikiny, bundy, vesty, čepice, tašky, montérky, sportovní oblečení i řadu dalších oděvů. To vše v různých materiálech, střizích, barvách…

Myslete na dodatkové služby 

V rámci velkoobchodní spolupráce je naprosto jasné, že se neobejdete bez několika dodatkových služeb. 

První z nich je výroba oblečení na zakázku. Zmíněná společnost ráda vyslechne vaše přání, zhotoví vám ukázkový vzorek a poté spustí výrobu požadovaných produktů. 

Stejně tak se neobejdete bez potisků a výšivek. K čemu by bylo firemní oblečení bez loga firmy? Přesně proto se můžete spolehnout na sítotisk, nažehlování i digitální potisk. 

Snadná registrace 

Nemusíte přitom podepisovat kdovíjaké smlouvy ani plnit minimální roční odběry zboží. Prostě si otevřete https://www.xfer.cz/sluzby a během několika málo minut se zaregistrujete (potřebujete IČO). Poté vám přijde potvrzovací e-mail s přihlašovacími údaji. Gratulujeme – právě jste si zajistili výhodnější odívání.