Fitness online – vyhledej si trénink

Lidská populace je na tom podle současných odhadů špatně s pohybem. Asi 70 % lidí se hýbe málo nebo vůbec. S tím souvisí nárůst obezity, a to především v relativně bohatých zemích. Podle studií by přitom stačilo cca půl hodiny pohybu denně, aby se riziko onemocnění srdce snížilo o 90 %.

Nemusíte hned do fitka

Jestliže se rozhodnete trochu cvičit, nemusíte hned hledat fitcentrum, kupovat permanentku a výbavu, abyste po čase stejně přestali docházet, protože „není čas“.

Stále větší oblibu si získává cvičení doma, podle online tréninků. Výhody jsou zřejmé: nemusíte nikam dojíždět, tu půlhodinku (nebo i méně, podle délky tréninku) si doma vyšetříte vždycky. Navíc si můžete vybírat z trenérů, způsobů cvičení, úrovně zátěže, prostě si najdete trénink šitý na míru právě vám.

Zkuste také videotréninky

Jste rozhodnutí něco pro sebe udělat a začít cvičit kvůli hubnutí, zpevnění těla, vypracování svalové hmoty, srovnání páteře, nebo z některého z mnoha dalších důvodů?

Zkuste si vybrat z tréninků na i Fitness Programs a můžete začít už dnes. Na jednom místě shromážděné fitness programy různých stupňů obtížnosti s podporou koučů, instruktážními videi a případně i výživovým poradenstvím, je rozhodně hodně dobrý nápad. Vybrat si ten správný program už je opravdu jednoduché.

Tanec, strečink nebo cardio

Zkusit můžete pilates, jógu, tabatu, strečink, nebo si rovnou dát do těla při silovém tréninku.

Pokud potřebujete zhubnout, najděte si nejen tréninky určené na spalování tuků, můžete si zvolit kurz s výživovým poradcem a nechat si upravit jídelníček. Hledáte cvičení pro těhotné? Jste tu správně. Zároveň si s předstihem prohlédnete možnosti cvičení po porodu, abyste byla brzy fit.

Výběr vám usnadní popis jednotlivých programů, kde najdete základní informace o tréninku, o ceně i o tom, pro koho je cvičení vhodné. Přihlédnout můžete i k hodnocení redakce a ostatních uživatelů.