Finance pod kontrolou

daňový poradce

V dnešní době plné modernizace a inovace je nezbytně nutné vybírat kvalitní obchodní partnery. Pouze se špičkovými odborníky lze navázat dlouhodobou a spokojenou spolupráci, která je oboustranně přínosná a efektivní. A protože je velmi důležité zvolit vhodného poskytovatele auditorských služeb, nechybí na trhu již od roku 1999 stabilní a klienty prověřená auditorská a poradenská společnost SP Audit, s.r.o.

Zaměřeno na fyzické osoby i právnické subjekty

Daňové poradenství je nezbytnou součástí mnoha pravidelných a stále se opakujících úkonů. Daňová povinnost vede řadu podnikatelů i fyzických osob do kanceláře daňového poradce, který dokáže implementovat mezinárodní účetní standardy IFRS či US-GAAP nebo pracuje s procesy, jež sestavují konsolidované účetní závěrky. Díky tomu dochází k rychlému a efektivnímu odhalení chyb, zkreslení i nepřesností.

Za roky svého působení si společnost pro své klienty připravila špičkové služby v oblasti poradenství a auditu. Finanční audit je prováděn u korporací všech velikostí bez ohledu na právní formu či předmět podnikání. Auditor může provést kontrolu také u neziskových subjektů a ověřit finanční vypořádání dotačních programů nebo dalších skutečností. Během auditorské činnosti si profesionálové z AP Audit kladou jako prioritu zachování informační kontinuity v rámci pracovního týmu a zároveň zaštiťují průběžnou a plodnou komunikaci se zákazníkem.

Nové služby pro zákazníky

Mezi auditorem či daňovým poradcem a zákazníkem, v tomto případě společností s jakoukoliv právní formou, musí fungovat přímá a otevřená spolupráce. Jestliže váháte, jaký daňový poradce je pro vás tou nejlepší volbou, otestujte jeho schopnosti. Pouze zkušený poradce vám ušetří značné peníze a může vám, s ohledem na vaše potřeby, nabídnout efektivní řešení pro hospodaření s financemi. Známá společnost SP Audit vám zajistí kromě špičkového poradce také zpracování vnitřních norem a předpisů. Jestliže chcete proškolit své stávající zaměstnance v oblasti účetnictví a daní, nabízí se přední lektoři pracující právě pro SP Audit.