Chystáte se na narozeniny kolegyně? Máme pro vás 5 tipů na dárky, které zaručeně potěší

drobný dárek

Vaše kolegyně má narozeniny a vy marně přemýšlíte, čím jí udělat radost? Pokud vaše vztahy nejsou natolik přátelské, abyste o své kolegyni věděla vše a zároveň ji chcete potěšit dárkem, který neskončí v koši, máme pro vás pět tipů, které zaručeně potěší.

Něčím dobrým nic nezkazíte

Na světě není moc lidí, které by nepotěšila čokoláda nebo kvalitní čaj. Pokud chcete potěšit její chuťové pohárky, rozhodně nezklamete dárkovým balením kvalitní čokolády. Radost v pracovním prostředí jistě udělá i dobrý čaj nebo káva, kterou si můžete společně vypít v polední pauze. Tyto pochutiny můžete doplnit o nějaký drobný dárek a vkusná pozornost je na světě.

Kosmetická taštička

Pokud vaše kolegyně holduje cestování nebo kvalitnímu make-upu, jistě ocení kvalitní kosmetickou taštičku. Ty častým používáním dojdou velice brzy k úhoně, proto kromě krásného designu zvolte i odolný materiál. A jestli taštičku naplníte něčím dobrým nebo lakem na nehty v oblíbené barvě, určitě nešlápnete vedle.

Hrnek se zajímavým potiskem

K pracovnímu prostředí se neodmyslitelně pojí káva či čaj. Ať už vaše kolegyně preferuje jakýkoliv druh těchto nápojů, můžete jí pořídit zajímavý hrnek. Ten poté můžete doplnit i sáčkem oblíbených sušenek a můžete se vydat mezi gratulanty.

Dárkové balíčky

Vymyslet dárek pro kolegyni nemusí být tak jednoduché. Pracovní doba a hromada práce nám nemusí vždy dovolit poznat někoho na pracovišti do takové míry, abychom přesně věděli, co mu udělá radost. V takových případech může skvěle posloužit dárkový balíček, který obsahuje několik malých drobností. Výhodou takového balíčku je i to, že se dá pořídit v různých cenových hodnotách.

Originální ponožky

Má vaše kolegyně smysl pro humor? Pak ji jistě okouzlí originální ponožky s potiskem, které se nyní těší velké oblibě. Můžete vybírat z nepřeberného množství zajímavých designů, které mohou znázornit její oblíbené nápoje, aktivitu či mazlíčka.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, určitě uděláte velkou radost. Dárek nezapomeňte opatřit přáním, kde oslavenkyni popřejete vše nejlepší.