Ubytování v Jedovnicích: Můžete zde strávit aktivní dovolenou na kolech, pěšími túrami nebo rybařením

ubytování v Moravském krase

Město Jedovnice je považováno za vstupní bránu do Moravského krasu, který se vyznačuje krásnou přírodou s atraktivními jeskyněmi či populární propastí Macochou. Oblast je rájem cyklistů, jichž se po úzkých cyklostezkách prohání celá řada. Určitě stojí za to se tu ubytovat a poznat zdejší okolí.

Odpočiňte si v lůně krásné moravské přírody

Dovolená v Moravském krase bude určitě ve znamení aktivního pohybu. Milovníky kol a turistiky tu čeká stovky kilometrů tras a poznávání zajímavých míst, k nimž patří nejen krasové jeskyně, ale také historické pamětihodnosti. Třeba za návštěvu rozhodně stojí kostel ve Křtinách, přírodní památka Rudické propadání, skalní město v Kolíbkách či větrným mlýn a geopark v Rudicích. Na výlet se mohou vydat i rodiny s dětmi stejně jako jednotlivci nebo skupina přátel.

Při hledání vhodného ubytování v Moravském krase jistě narazíte na řadu atraktivních hotelů nebo penzionů, které poskytují příjemný odpočinek v lůně přírody. Služby jsou zde na vysoké úrovni a jsou připraveny nabídnout pohodu a relaxaci pro unavené turisty a cyklisty.

Jedovnice jsou centrem rekreace v Moravském krasu

Turisticky zajímavým místem jsou Jedovnice. Lidé sem jezdí se i kvůli rybníku Olšovec, který je vyhledávaný zejména rybáři a milovníky vodních sportů a radovánek u vody.  Jak najít ubytování v Jedovnicích v Moravském krase, abyste byli spokojeni? Nejlepší je projít si nabídku na internetu na některém vyhledávači ubytovacích zařízení podle místa rekreace. Máte tak vše na jednom místě, seznámíte se i s tím, co vybrané místo nabízí za služby a co v něm na vás bude čekat. 

Nabídka ubytování Hotel.cz je pestrá, takže si vybrat může každý, kdo chce strávit příjemné volno v Chráněné krajinné oblasti Moravský kras. Například Penzion Niké má vlastní restauraci, venkovní krb, hřiště na odbíjenou, ruské kuželky a pétanque a odpočine si zde určitě celá rodina.

Sdílet článek