Stop drahé elektřině

ceny elektřiny

Určitě se každý z nás již setkal s momentem, kdy v obrovském napětí a stresu otevíral obálku s vyúčtováním za elektrickou energii. Ve většině případů totiž za energie doplácíme a vzhledem k ročnímu zúčtování se děsíme, jak dlouhé bude výsledné číslo za nedoplatek. Stejně jako každý rok i letos čekáte, že vás doplácení za účty finančně zatíží? Postavte se změně a nebojte se najít nového, lepšího dodavatele energie. Už dávno totiž na trhu nenajdete pouze obrovské společnosti, pro něž je zákazník pouze jedním v řadě, ale menší společnosti s férovým, lidským přístupem a jako bonus i přívětivou cenou za energie.

Úspory pro domácnosti i firmy

Ať už patříte do kategorie domácností či společností, ušetřit můžete v každém případě a to hned několik tisíc ročně! Výhodné ceny a prozákaznický přístup garantují vaši spokojenost s novým dodavatelem energie. Ceny elektřiny se mohou u jednotlivých dodavatelů značně lišit, pro vás to ale znamená i několik tisícovek, za které si pak lze pořídit něco hezkého na sebe nebo investovat do rodiny. Stejné je to také u ceny plynu. Pro zajímavost si spočítejte třeba zde https://www.epet.cz/elektrina/, jaká bude cena elektřiny v případě, že počítáte cenu pro byt či rodinný dům. Menší dodavatel plynu nabízí zajímavé tarify a ceníky rovněž zde https://www.epet.cz/plyn/.

Nový dodavatel elektřiny

Stále existuje řada českých domácností, která má obavy přejít k jiným společnostem s mnoha výhodami. Možná je za tím nejistota anebo strach, že se jedná o podvod. Tyto obavy jsou ale skutečně zcela zbytečné. Pokud si najdete čas a svěříte se do rukou odborníků, zjistíte, že během několika let ušetříte výrazné peníze, setkáte se s odlišným přístupem. Sjednejte si schůzku, popřípadě zjistěte veškeré informace bez skrytých poplatků a podmínek online, kde máte stejně tak možnost přejít pohodlně k novému, lepšímu dodavateli energií.