Stále je možné půjčit si bez registru

S platností novelizace Zákona o spotřebitelských úvěrech se zpřísnila pravidla pro vyhodnocení žadatele o úvěr, což značně ztěžuje situaci nebankovním poskytovatelům půjček, zvláště těm, kteří do nedávna prezentovali nenahlížení do registru dlužníků. To komplikuje mnoha lidem s negativním záznamem v některém z registrů kladné vyřízení žádosti o půjčku.

Přesto jsou půjčky bez registru stále možné.

Půjčka ihned z autozastavárny

Poměrně jednoduchý způsob, jak získat půjčku i se záznamem v registru, je půjčka proti zástavě vozu. Potřebujete peníze a vlastníte automobil? Můžete získat až 80 % odhadované ceny vozu, jestliže auto zastavíte.

Půjčky oproti automobilu jsou často jediným řešením, jak získat větší hotovost. U finančních institucí je to v poslední době o dost obtížnější.

Výhody půjčky bez registru z autozastavárny

V první řadě je dobré zmínit, že tyhle rychlé půjčky jsou opravdu snadno dostupné, stačí jen vlastnit vozidlo přiměřené hodnoty. Pak už si můžete vybrat ze dvou variant: Money & Drive, nebo Money & Store. V obou případech získáte dohodnuté peníze, rozdíl je jen v tom, co se děje se zastaveným autem. Doba splatnosti je navíc flexibilní, po čtyřech týdnech už se účtují po dni.

Money & Drive, nebo  Money & Store

Jestliže přemýšlíte, jaký typ půjčky se zástavou vozu je pro vás lepší, jistě oceníte konkrétní informace.

V případě varianty Money & Drive si půjčíte peníze a přitom dál jezdíte zastaveným vozidlem. Získáte sice o něco méně než v druhém případě, na účtu je ale máte rychle.

Money & Store počítá s prodejem vašeho vozu. Máte tak možnost půjčit si i víc peněz, po prodeji se půjčená částka odečte od prodejní ceny a zbytek vám bude doplacen.

Jak sjednat půjčku u autozastavárny

Tato výhodná půjčka bez registru se sjednává na osobní a nákladní automobily, motorky, ale klidně i letadlo nebo loď. I způsobů, jak o půjčku požádat je řada: emailem, telefonicky, kontaktním formulářem na firemním webu či nově přes aplikaci WhatsApp. Po doručení všech dokumentů pak můžete penězi disponovat už za 30 minut.

Sdílet článek