Půjčovna dodávek v Brně vám pomůže vyřešit problém s odvozem věcí

Půjčovna dodávek Brno

Nákupy prostřednictvím sociálních sítí, jako je například Facebook, mají tu výhodu, že kvalitní zánovní zboží je možné koupit s výraznou slevou. Kdo chce tedy ušetřit, jistě jde touto cestou, s jejíž pomocí lze sehnat i vybavení do domácnosti. Pokud kupujete z druhé ruky nábytek, bývá složitější jeho přesun do vašeho domova. S tím vám ale může pomoci dodávka. Že ji nevlastníte? Pak si ji ale lze zapůjčit.

Odvoz nábytku i velkých elektrospotřebičů

Půjčovna dodávek Brno je připravena svým zákazníkům nabídnout vozy, s nimiž budou moci snadno převézt zakoupené elektrospotřebiče či nábytek, nebo stavební materiál. Jedná se o službu, kterou začíná využívat stále více lidí. Je to celkem pochopitelné. Kdo se stará se o své finance a nechce je zbytečně rozhazovat, pak hledá různá řešení, jak ušetřit.

Pravidelně servisované vozy k pronájmu

Půjčovna dodávek Brno poskytuje své služby již od 150 Kč na hodinu, patří tedy k levnějším a výhodnějším. Své vozy, jichž má 37, půjčuje na krátkodobý i dlouhodobý pronájem. Vždy při tom dbá, aby její vozidla byla pravidelně servisována a v perfektním stavu. Její zákazníci na ní oceňují i to, že otevírací doba půjčovny je 7 dní v týdnu, a to včetně státních svátků. Není tedy nutné si pro převoz věcí vybírat svou dovolenou, ale stačí ho zvládnout během víkendu.

Pobočky také v Praze a Ostravě

Protože má půjčovna dodávek Brno své pobočky také v Ostravě a Praze, není právě nutné zapůjčené vozidlo vracet jen v Brně. K jeho vrácení se mohou využít i ostatní pobočky v republice.

Jestliže si netroufáte půjčenou dodávku sami řídit, není to vůbec na překážku k jejímu zapůjčení. K dodávkám Brno vám totiž poskytnou také řidiče, který vám pomůže náklad převézt z místa na místo. Další výhodou je velmi nízká spoluúčast u havarijního pojištění, jež se pohybuje okolo 2 000 Kč.