Potřebujete skladovat? Montované haly jsou rychlým a ekonomickým řešením

Když se psal rok 1991, stala se spousta významných událostí, které změnily dějiny České republiky. Za jednu z těchto významných událostí považujeme i založení opatovské společnosti POLAK CZ, jejíž historie se začíná vepisovat do dějin právě v tomto období. Rok co rok docházelo k významným milníkům v její činnosti a také proto můžeme dnes využívat profesionálních služeb montovaných hal POLAK CZ, které disponují dlouholetou tradicí a zkušenostmi.

Montované haly jako zdroj nekončících výhod

Montované skladové haly společnosti POLAK CZ disponují řadou výhod, díky který budou vhodné i pro vaše podnikání a další činnosti. Bezkonkurenční cena ušetří váš rozpočet financí. Tento typ zastřešení vás totiž vyjde mnohem levněji, než kterékoli jiné řešení. Další nepopíratelnou výhodou montovaných hal je snadná a rychlá montáž, díky níž může plně využívat zastřešený prostor již během několika málo týdnů. Dobrou zprávou pro zájemce o tento typ skladovacích prostor jsou i minimální provozní náklady a nároky na údržbu. Kvalitní materiál a prvotřídně odvedena montážní práce zaručuje dlouhou životnost staveb. V případě expanze vaší činnosti není problém montovanou halu rozšířit a zajistit tak další prostor. Samozřejmostí je i bezproblémová demontáž a následný přesun hal kdekoli a kdykoli, kdy to bude zapotřebí.

Obloukové haly jako způsob skvělého zastřešení

Ať už potřebujete zvýšit kapacitu vašeho stávajícího skladového prostoru nebo potřebujete vystavět sklady úplně nové, ideální řešení představují právě obloukové haly POLAK CZ. Tyto haly, disponující rychlou montáží, nízkými náklady na údržbu i bezkonkurenční cenou, zastřeší váš materiál, sportovní areál, zemědělské produkty, letové hangáry a zkrátka vše, co budete potřebovat.

Místo pro sportovní vyžití

Společnost POLAK CZ nabízí široký sortiment montovaných hal. Montované haly naleznou své využití i v případě zastřešení sportovních areálů a jízdáren. Haly POLAK CZ poskytují skvělý způsob zastřešení vašeho sportoviště. Pod střechou montovaných hal se tak může odehrávat laický i profesionální zápas ve volejbale, fotbalu, florbalu i například tenisová utkání, jako je tomu například i v Mladé Boleslavi, kde se nachází sportovní tenisová hala SAPE SPORT. Klasická hřiště však nejsou jediným sportovním vyžitím, pod křídly hal naleznete i jízdárny a jezdecké haly. Jezdecké haly lze vybavit řadou doplňků, jako například divácké tribuny, seníky i lambríny tak, aby splňovaly veškeré nároky a požadavky klientů. Důkazem profesionality společnosti POLAK CZ je stávající luxusní jezdecký areál Krakovany.

Zastřešte i vy své podnikání pomocí chytře řešených hal, za jejichž montáží spojí společnost POLAK CZ.