Pivní přepravky jako spolehlivý obal při přepravě nápojů od výrobce k zákazníkovi

pivních přepravek

Existuje mnoho způsobů, jak dopravit nápoje z výrobní linky až na pulty obchodů, ze kterých si je natěšený zákazník vyzvedne. Aby se však přepravovanému zboží nic nestalo, je důležité zvolit vhodný typ ochranného obalu. Plastové pivní přepravky jsou trefou do černého.

Přepravky na pivo jako vhodný pomocník při přepravě lahví

Plastové přepravky na pivo si za dlouhou dobu své existence vydobyly oblibu u širokého okruhu výrobců. Není divu. Jejich výhody a praktičnost hravě překonají jiné druhy přepravních obalů, které se tak stávají okrajovou záležitostí. Přepravky na pivo jsou lehké, velmi odolné a lze vytvořit na přání různé varianty, které se tak mohou lišit od standardních pivních přepravek 20 x 0,5l. Můžete tak získat například pivní přepravky pro šest exkluzivních pivních ležáků, které jste právě uvedli do výroby nebo speciální tvar pivních přepravek, kterými se odlišíte od konkurence. Pro úsporu místa je možné všechny standardní pivní plastové přepravky stohovat, čímž se ušetří mnoho místa jak ve skladu, tak na korbě kamionu nebo kdekoli jinde. Při likvidaci plastových pivních přepravek jsou tyto 100% recyklovatelné, čímž se minimalizuje negativní dopad na životní prostředí.
Schoeller Allibert

Vyberte si správný tvar a velikost

Na trhu existuje mnoho druhů pivních přepravek, které se liší svými užitnými vlastnostmi, váhou nebo účelem použití. Je proto důležité zvolit tu správnou přesně pro vaše podnikání, aby bylo možno naplno využít potenciálu, který v sobě skýtají. Plastové pivní přepravky je možné navrhnout také přímo na míru, pokud má poptávající vlastní představu o konkrétním finálním produktu. Ať se již jedná o jedinečný tvar, použití měkčeného materiálu nebo tisk vlastního loga na určité části pivní plastové přepravky, vybere si opravdu každý.

Schoeller Allibert přináší řešení přímo na míru vašemu podnikání

Pokud přemýšlíte nad novými plastovými pivními přepravkami, společnost Schoeller Allibert nabízí exkluzivní řešení pro vaše podnikání. Portfolio nabízených produktu je velmi široké a zahrnuje různé typy pivních přepravek pro jednotlivé druhy nápojů. V případě, že byste měli konkrétnější přání pro své nové pivní přepravky, společnost Schoeller Allibert je schopna vytvořit nabídku přímo pro vás. Pro bližší informace stačí vyplnit kontaktní formulář a pracovníci společnosti se vám ozvou nazpět. Nezapomínejte, že mít hezký a praktický obal je dnes stejně důležité jako mít kvalitní brand.
Zjistěte, jaké možnosti skýtají plastové přepravky pro vaše podnikání ještě dnes!