Peníze okamžitě na ruku za prodej vozu? Realita!

výkup aut Liberec

Pokud nutně potřebujete finanční hotovost, jednou z možností je prodej vozu. Samozřejmě takového, který nepotřebujete a nepoužíváte. A nemusíte se bát, společnost s názvem Za hotové od vás okamžitě vykoupí téměř jakékoliv auto!

Jak výkup vozů funguje?

Celý systém funguje velmi jednoduše. Přes internetové stránky zahotove.cz si necháte vypočítat předběžnou cenu, kterou za váš vůz můžete dostat. Cena se odvíjí podle toho, jak je auto staré, ojeté, zda je pojízdné, kolik má najetých kilometrů, jakou má výbavu, kolik vystřídal majitelů, jaký je jeho původ a podobně.

Dalším krokem je osobní návštěva přímo u vás doma, nebo na místě, kde máte vůz zaparkovaný. Odborníci po jeho zhlédnutí určí finální cenu, za kterou jsou ochotni ho odkoupit. Na místě dojde k podpisu kupní smlouvy a ihned vám v hotovosti budou peníze vyplaceny. Vozidlo bude následně odvezeno a s ním vám zmizí i starosti s jeho častokrát zdlouhavým prodejem. Finance budete mít ihned k dispozici. Pokud bydlíte v Libereckém kraji, mrkněte na výkup aut Liberec.

Jaké dopravní prostředky je možné touto cestou prodat?

Prodat tímto způsobem můžete téměř jakýkoliv vůz. Na jedné straně to jsou vozy, které jsou už nepojízdné, na druhé straně to může být nový vůz, který jste si pořídili na leasing a ještě není splacen. Společnost za vás dlužnou částku zaplatí a vy se zbavíte i splátek dalších.

Nemusí se jednat jen o osobní vozy. Vykupují se také stavební a užitkové stroje, veterány, již nepojízdné vraky a podobně.

Co budete k prodeji potřebovat?

Pokud jste fyzická osoba a majitel vozu, budou potřeba ty nejzákladnější dokumenty, jako je malý a velký technický list, plná moc s úředně ověřeným podpisem a průkaz totožnosti. Důležité je také to, aby auto mělo všechna 4 kola.

Jak se sami přesvědčíte, likvidace vozidel nikdy nebyla tak jednoduchá!

Sdílet článek