Kila navíc v prosinci? Zkuste to letos jinak!

keto dieta

Každý rok patří Vánoce k času obžerství, neboť na nás ze všech stran útočí samé dobroty. Když už to není celý rok očekávané cukroví, pak je tu Mikuláš, dortíky, vánočky a sladké domácí pečivo. Ani bramborový salát v klasickém podání do dietního plánu nezapadá. Jenže jak jde udělat, ptáte se, aby prosinec neznamenal větší konfekční velikost či nutné novoroční hubnutí? Zkuste to letos jinak a připravte se na oslavy vánočních svátků dopředu – stačí jen odlehčit jídelníček a dopřát si kvalitní poměr živin.

Keto dieta nabízí odlišný směr

Pokud ještě neznáte Ecoblog, určitě ho navštivte. Jedná se o webové stránky se zapálením pro zero waste filozofii, což vám může otevřít brány do nového světa zdravého životního stylu a hubnutí, tedy oblíbených a stále aktuálních témat žen. S tím se pojí samozřejmě již zmiňované hubnutí, jež může být i bez drastického mučení v posilovně či hladovění. Dopřejte si vyvážený poměr všech živin, vitamínů a minerálů a objevte novou cestu ke svému zdravějšímu já. Ideální start je právě nyní, protože program je navržen na několik dní až týdnů a než nastane čas připravit tác s cukrovím a vaječný koňak na stůl, budete mít pevné základy sebeovládání i zdravého a pravidelného stravování.

Odzkoušeno na vlastní kůži

Ketodiet recenze pochází od opravdových lidí, kteří si balíček objednali. Objednávka vám bude doručena za pár dní a nákupem získáte celkem 15 porcí jídla, což vychází na tři dny po pěti jídlech. Keto dieta vám nabízí nový směr stravování, z něhož vychází i další moderní styly. Tento je založený na minimalizaci sacharidů. Lidé se zdravotními problémy, jež jsou spojeny s nadváhou, a stejně tak obézní lidé budou nadšeni z jednoduchosti stravovacího režimu. I během účinné diety si mohou dopřát velmi chutná a vyvážená jídla v podobě omelet, koktejlů, tyčinek a polévek. Rovněž lidé se slabou vůlí a dlouhodobými neúspěchy na dietním poli nadchne chytrý průvodce, s nímž eliminujete možné negativní dopady. Tak například stačí si dietní program naordinovat, jen se ve svém kalendáři ujistěte, že před vámi nestojí žádná oslava či náročné období.

Vytrvejte a těšte se z výsledků

Chcete-li být maximálně úspěšní, zbavte se sladkostí, brambůrků a dalších lákadel. Před tím, než se do hubnutí pustíte, se zvažte a změřte. Buďte vytrvalí a nevažte se každý den, váha ve výsledku není rozhodující faktor, protože prim hrají centimetry. Aby vás neopustila motivace, napište si důvody, proč jste se rozhodli definitivně zatočit s kily navíc a mějte své rozhodnutí stále na očích. Velmi zásadní je také váš cíl, čeho chcete dosáhnout hubnutím? Toužíte po nalezení vašeho sebevědomí či obléknutí vašich dlouho vystavených šatů? Vždy si dávejte pouze reálné cíle, těžko můžete očekávat, že při vysoké nadváze zhubnete deset kilo za týden. S keto diet to má smysl, uvidíte!

Sdílet článek