Je možné v kurzovém sázení dlouhodobě vyhrávat?

Investice do sázení

Každý, kdo si občas vsadí na výsledky zápasů, má zkušenosti s tím, že výhry jsou nepravidelné a většinou nestačí pokrýt předchozí a následující prohry. Je to díky tomu, že sázkové kanceláře sestavují kurzy tak, aby byly nevýhodné pro hráče. Vezměte si jako příklad zápas v tenise, kde proti sobě stojí 2 naprosto stejně silní soupeři – pravděpodobnost výhry jednoho z nich je přesně 50 %. V takovém případě by měly být kurzy na oba hráče být 2. Ovšem takto tomu nikdy není. Kurs bude spíše okolo 1,9. I kdybyste tak vsadili na oba hráče, vaše výhra bude nižší než vaše investice.

Existuje šance porazit sázkovou kancelář?

Přestože je matematika v případě kurzového sázení proti vám, existuje šance, jak zvrátit pravděpodobnost ve svůj prospěch. Jde o tipy profesionálních sázkových servisů, které pro vás najdou zápasy, kde sázková kancelář neodhadla správně pravděpodobnost výhry a na favorita vypsala příliš vysoký kurz. Tyto takzvané sázky s hodnotou mohou znamenat vysoké výhry a dostat vaši sázkařkou bilanci do plusu.

Jak najít férový sázkařský servis

Jedním z největších sázkových servisů je Sázej s Robem – zkušenosti, které sdílejí jeho uživatelé na sociálních sítích hovoří jasně. Jeho tipy za loňský rok znamenaly pro sázející 11 měsíců v plusu. Investice do sázení tak dosáhla velmi pěkného zhodnocení, o jakém si například lidé investující do dividendových akcií mohou často nechat jen zdát. Ze statistik výsledků tipů, které jsou na jejich webu k nahlédnutí, jasně vidíte, že se kurzovým sázením dá získat pravidelný přivýdělek, kterým si můžete zpříjemnit život. Nemůžete pochopitelně očekávat, že se stanete do roka milionářem, ani že vám sázení vyřeší problémy například se špatnou finanční situací – v takovém případě se od sázení držte raději dál.

Sdílet článek