Jak si zařídit sklad?

Kvalitní regály na míru

V dnešní době se bez skladovacích prostor neobejde žádná společnosti či obchod. Sklad slouží nejen pro skladování výrobků a zboží, ale rovněž pojme veškeré vybavení, úklidovou techniku a další potřebné vybavení pro fungování firmy. Pokud jste právě našli své vysněné prostory a pouštíte se do podnikání, popřípadě před vámi stojí rekonstrukce stávajících místností a chcete vytvořit dokonale funkční sklad, nezapomeňte na několik základních prvků.

Bez regálů to nepůjde

Ať už nabízíte velké kusy nábytku, drobnou kosmetiku, časopisy anebo snad potraviny, potřebujete dostatečně velké skladovací prostory, kde se může pohodlně pracovat se zdvihacím vozíkem nebo paletami. Kvalitní regály na míru si můžete nechat vyrobit u profesionálů, kteří pracují s precizními materiály, a jejich práce je dílensky perfektní. Podle vlastních požadavků si lze nastavit velikost i nosnost regálů, počet polic, jejich délku, hloubku i výšku samotného regálu. Díky tomu zajistíte dostatečný prostor pro uskladňování svého sortimentu a každá věc tak bude mít své pevně stanovené místo. Odborníci za sebou mají řadu úspěšných projektů, dokáží poradit a pomoci s návrhem k vaší maximální spokojenosti.

Otestujte online návrháře

Jednoduchý online návrhář vám pomůže s dokonalým návrhem nových regálů a polic do vašeho skladu. Díky vizualizaci budeme mít přesnou představu o výsledném designu. Police budou přesně vyhovovat vašim požadavkům, splňovat nároky i nosnost a zaručeně je v budoucnu využijete i pro další účely. Kromě finální podoby získáte též představu o výsledné ceně za regály a sestavy. Nezapomínejte v prostoru počítat také s dveřmi, způsobem jejich otevírání, okny a nechat dostatečný prostor pro nouzové východy a místo pro manipulaci se zdvihací technikou či samotnými krabicemi se zbožím. Regály jsou instalovány zkušenými řemeslníky, kteří pomohou s ustavením regálů a poradí, jak zachovat jejich zánovní podobu.

Sdílet článek