CINCINK – realitní portál bez skrytých podmínek

textace prodejního inzerátu

Určitě jste také zažili situaci, kdy jste se rozhodli mapovat stav nemovitostí ve svém okolí a do něčeho investovat, popřípadě si pořídit vlastní bydlení. Ať už se jedná o byt, chatu, rodinný dům či komerční prostory, vždy je potřeba spolupracovat s osvědčenými a důvěryhodnými obchodními partnery. A jestliže se vám stalo, že realitní makléř nepřišel na plánovanou schůzku, podmínky se z ničeho nic změnily anebo vám bylo řečeno něco jiného, než co stálo v inzerátu, je logické, že vaše důvěra v realitní společnosti rapidně klesla. Nicméně pod taktovkou Komerční banky nyní přichází férový realitní portál, který kromě nabídky nemovitostí zajišťuje financování a další šikovné služby.

Krok za krokem k vysněné nemovitosti

Praktický online průvodce vás provede všemi jednotlivými kroky od nafocení bytu přes 3D plánek nemovitosti až po právní služby v případě, že chcete svou nemovitost bezpečně a výhodně prodat. Stejné je to pak při koupi. Pracovníci CINCINK vám zajistí rovněž vhodné textace prodejního inzerátu, za jehož vložení na realitní portál neplatíte, a stejně tak odhad ceny nemovitosti v momentě spadnutí nemovitosti do dědického řízení. Profesionální služby pak uzavírá vizualizace interiéru. S tou totiž svému byť staršímu domovu dodáte nový nádech a ukážete kupujícím, jak atraktivně se dají jednotlivé místnosti zařídit.

Výhodné financování vybrané nemovitosti

Slovo hypotéka už dávno neznamená hrůzou vstávající vlasy na hlavě, ale férovou a dostupnou službu, již využívají tisíce klientů k financování svého vysněného bydlení. Díky CINCINK získáte ty nejlepší podmínky pro hypotéku od Komerční banky, díky čemuž vám odpadnou starosti s běháním po bankách a další vyřizování. Vše si navíc můžete spočítat online, k tomu slouží praktická a přehledná hypoteční kalkulačka online. Hypotéku nemusíte čerpat pouze na nákup domu, bytu, pozemku, chaty či družstevního bydlení. Lze ji využít na rekonstrukce, výstavby, vypořádání spoluvlastnických a dědických nároků k nemovitosti, popřípadě ji uplatníte při nákupu nemovitosti v dražbě. Stejně tak lze domluvit refinancování dříve poskytnuté půjčky na bydlení v jiné bance anebo sloučit dřívější půjčky na investice do bydlení. Pak se nabízí ještě takzvaná americká hypotéka, která funguje jako běžný úvěr a lze ji čerpat prakticky na cokoliv. V praxi to znamená, že hypotéku lze čerpat již od 200 tisíc korun. Po uzavření obchodu při prodeji či nákupu nemovitosti se vám bude hodit úschovna peněz, kam bezpečně uložíte svěřené peníze do doby, než se vyřídí formality a zápisy na katastru nemovitostí.

Když si nejste prodejem či nákupem jisti

Potřebujete prověřit stav vaší nemovitosti? Rádi byste znali odborný názor na nákup bytu či staršího domu? Technická inspekce nemovitosti za vás prověří stav, poskytne informace o stavebně-technickém stavu i předpokládaných nákladech na opravu. A to od oken až po podlahy. Tím můžete předejít nečekaným opravám i překvapení, kolik vad vás v novém domově čeká. Do detailu promyšlený realitní portál CINCINK toho nabízí ale mnohem víc. Tyto praktické doplňkové služby doplňuje nabídka daňový poradce, který za vás ohlídá správnost dokumentů, připraví kompletní daňové přiznání, a navíc vám může dojednat výjimku pro doložení znaleckého posudku a tím vám ušetřit nemalé peníze. Chcete-li mít prodej či nákup nemovitosti bez starostí, neváhejte se obrátit na férový realitní portál a čerpat služby od profesionálů.