Automobily Ford – kde najdete širokou nabídku ojetých i předváděcích vozů?

Automobil dnes patří k základním potřebám mnohých z nás. Pokud plánujete nákup nového auta, je dobré si promyslet, zda pořídit vůz zcela nový, ojetý či předváděcí. Jelikož je však nákup vozidla ne malou investicí a je nutné vynaložit značnou částku, někteří dají raději přednost spíše ojetému, případně předváděcímu automobilu. Důvod je jasný – nižší cena! Ač mohou být mnozí skeptičtí v případě nákupu ojetého auta, když natrefíte na vůz, který je v perfektním technickém stavu, nemá moc najeto, má udržovaný interiér i exteriér a byl pravidelně servisován, může být taková koupě velice výhodná.

I když nové je nové, nevýhodou nového auta je fakt, že jeho hodnota velice rychle klesá. Proto je vlastně možné pořídit i téměř nový automobil, ale za značně výhodnější cenu. Pokud se budete poohlížet po autobazarech, dobrý autobazar by vám měl být ochoten poskytnout všechny potřebné informace, včetně nahlédnutí do servisní knížky a možnosti se v autě projet. Existují i specializovaní prodejci, kteří se zaměřují na konkrétní značku. Jedním z nich je i společnost AMB Praha. Jedná se o autorizovaného prodejce vozidel Ford. ABM Praha provozuje také autobazar, ve kterém naleznete ojeté vozy Ford. Rovněž nabízí předváděcí vozy Ford a skladové vozy Ford.

Jestliže jsou vaší srdcovou záležitostí právě automobily Ford, u ABM Praha budete mít z čeho vybírat. Zde seženete vůz podle vašich představ, ať už máte požadavky na konkrétní model, typ motoru, barvu či další specifikace. Tradičně u nás patří mezi nejoblíbenější modely této značky Ford Focus, Ford Mondeo, Ford Fusion a Ford Tranzit. Nabídka je však mnohem širší.

Provozovny najdete na třech místech v Praze. Hlavní se nachází na adrese Ořech – Praha západ na ulici Severní 321. Další na ulici Strakonická 25 na Praha 5 – Smíchov a na ulici Plzeňská 130/221, rovněž na Praze 5. Rovněž můžete navštívit webové stránky www.fordmania.cz, kde je k dispozici kompletní nabídka ojetých, předváděcích a skladových vozů. Zde si můžete prohlédnout konkrétní automobily, podívat se na fotografie, přečíst informace apod. Zjistíte tedy stáří vozu, technický stav, původ, ujeté kilometry, včetně ceny.

Sdílet článek