Nakonfigurujte si elektrický ohradník podle potřeby!

Máte doma malou či větší farmu? Chováte nejrůznější domácí zvířata, jako je skot, ovce, drůbež či třeba koně? Pak určitě moc dobře víte, že s tímto chovem je spojeno mnoho starostí. Není jen tak vypustit zvířata na louku a ponechat je bez případného dohledu. Venkovní prostory pro pastvu je potřeba zabezpečit tak, aby se stáda nerozběhla kamkoli mimo váš pozemek, tedy do širokého okolí a vy jste je poté museli nahánět zpět. Může se vám také některé zatoulat a vy už jej pak nenajdete, což je jistě nemilé.

Ideální řešení pro takové případy přináší elektrické ohradníky. Dá se říci, že při chovu zvířat je elektrický ohradník nutností. Výhodou je široká nabídku provedení. Nejjednodušší cestou, jak získat elektrický ohradník, který vám bude vyhovovat, je navštívit internetové stránky www.kamir.cz. Společnost KAMÍR a Co spol. s r. o. nabízí vše pro farmu a představila rovněž skvělou novinku – konfigurátor elektrického ohradníku. Online konfigurátor elektrického ohradníku je užitečná služba, díky které si budeme umět snadno vybrat všechny správné komponenty. Jestliže jste naprostý laik, online konfigurátor vám ušetří spoustu práce i času, neboť si elektrický ohradník sestavíte za pár vteřin a nemůže se stát, že vám budou chybět nějaké součásti.

V jednoduché aplikaci si nastavíte základní parametry i požadavky, které od elektrického ohradníku očekáváte. Konfigurátor vám přesně spočítá ohradník podle vámi zadaných informací, s ohledem na dané zvíře, protože každé zvíře vyžaduje jiné zabezpečení. Ohledy se berou na členitost terénu, kde bude elektrický ohradník umístěn, včetně typu napájení. Sdělit můžete i finanční stránku. Následně získáte návrh ohradníku a v případě, že vám bude vyhovovat a nebude potřeba jej upravovat, stačí jen odeslat objednávku.

Pro svá užitková zvířata se vám bude elektrický ohradník jistě hodit. Nyní již i víte, na koho se obrátit a jak snadno jej objednat. V případě potřeby se můžete na společnost KAMÍR a Co spol. s r. o. kdykoli osobně obrátit a odborní zaměstnanci vám s ochotou poradí a pomůžou.

Sdílet článek