Pronájem dodávky nemusí být vždy drahý

Stěhování menších druhů nábytku obvykle nebývá problém. Jsou nejen docela lehké, ale zároveň se často vlezou i do osobního auta, případně se dají připevnit na zahrádku. 

Horší jsou však velké almary z masivního dřeva. Ty se často dokonce pořádně nevlezou ani na tažný vozík. V takovém případě je už pak nutné někde sehnat dodávku.

Férové podmínky

Problém je, že dodávky nerostou na stromech a většinou je nemají na půjčení kamarádi ani rodinní příslušníci. Většina lidí prostě jezdí primárně v osobním autě.

Tento problém však řešení samozřejmě má, stačí jen navštívit dobrou specializovanou autopůjčovnu, třeba Van2Go. Tato společnost nabízí jak pronájem dodávek v Ostravě, tak také v Praze. Rozdíly mezi oběma pobočkami jsou víceméně marginální. Jak v našem hlavním městě, tak i v Moravskoslezském kraji dostane zákazník prakticky stejnou nabídkou za totožných, nutno dodat maximálně férových podmínek.

Zájemce si může pronajmout dodávku jak jednorázově, třeba na několik málo hodin, tak i na delší časový úsek. Existuje hodně lidí, kteří jezdí s pronajatými vozidly klidně i několik měsíců či dokonce let v kuse. I na tomto je možné se dohodnout.

Nonstop

Van2Go obě své pobočky provozuje nonstop, zavírací ani otevírací doba zde tudíž nehrají žádnou roli. Kdo si tedy bude chtít dodávku pronajmout kupříkladu během pozdních nočních hodin, ví už, kam má zajít. Samozřejmě to platí i pro vrácení již zapůjčených dodávek.

Během noční směny je obvykle na místě méně zaměstnanců, a proto může docházet občas k lehkým zmatkům. Je ovšem reálné se toho vyvarovat, a sice pomocí telefonu, případně emailové komunikace. Stačí jen v dostatečném předstihu zavolat či napsat a vše se hned začne připravovat. 

Díky tomu nemusí zákazníci většinou ztrácet čas zbytečným čekáním. Vše se vyřídí rychle a bez zdržování.