Pojďte si zahrát doma i na zahradě

sisalový terč

Hledáte nějakou zábavu pro celou rodinu, která bude nejen hravá, ale zároveň vás vyprovokuje ke zdravé soutěživosti? Vyměňte deskové člověče, nezlob se za sportovní disciplínu, ve které se vydělávají obrovské peníze. Je to jednoduché – pořiďte si jednoduše terč s šipkami, vytvořte rodinná družstva, popřípadě si udělejte turnaj s přáteli a bavte se!

Ideální dárek pod stromeček

Nejen k Vánocům se sisalový terč hodí jako báječný dárek. Kvalitní terč vhodný pro začátečníky i profesionální hráče vás bude bavit! Nadchne vás precizním zpracováním do posledního detailu i odolnými sisalovými štětinami pro precizní hru. Speciální výrobní proces garantuje použití různých typů šipek včetně těch měkkých, s plastovými špičkami. Terč spolu s příslušenstvím pořídíte z pohodlí domova online na zavedeném e-shopu s atraktivními cenami. Stačí tedy pouze nastudovat pravidla hry, ve volných chvílích pořádně trénovat a užít si hru i spoustu legrace okolo terče. Tento parádní sisalový terč splňuje rozměry pro profesionální hru.

Jaké šipky vybrat

Vybrat vhodné šipky může být oříšek. Díky univerzálnímu terči s profesionálními prvky to však bude hračka. Na trhu existuje celá řada výrobců specializujících se na výrobu měkkých šipek a nabízejících i výhodná balení s vícero kusy. Pokud hledáte vhodné šipky pro svůj nový sisalový terč, pak vsaďte na odpovídající plastové šipky či kovové sisalové šipky určené přímo pro tento typ terče. Existují též další šipky vhodné pro šipkové automatiky či univerzální modely s širokým spektrem využití na zahradě, v hospodě i u vás doma. Rozhodně si nezapomeňte prohlédnout též ostatní příslušenství, kde najdete spoustu zajímavých doplňků pro dokonalou hru. Cenově dostupná investice do herních prvků se vám vrátí prakticky okamžitě a uvidíte, že terč budete vytahovat kdykoliv se k vám bude chystat početnější skupina hostů.

Sdílet článek