Dlažba? Najděte takovou, po které bude radost chodit

Matná dlažba

Dlažba patří mezi jedno z nejžádanějších řešení pro pokládku podlahy a to nejen v koupelně. Dlažba nabízí řadu výhod oproti jiným materiálům a kromě toho, že se snadno udržuje, ji koupíte v mnoha barevných provedeních i velikostních formátech. Dlažba umí dokonale imitovat dřevo, hodí se pro podlahové vytápění a odolá vodě, skvrnám i velké zátěži. Jakou dlažbu ale vybrat? Vsadíte na lesk, mat, nebo mozaiku či imitaci betonu?

Pro majitele domácích mazlíčků

Máte-li doma čtyřnohého chlupáče, bude dlažba ideálním řešením. Matná dlažba působí nadčasovým dojmem a betonový nádech či mramor bude fungovat v každé místnosti. V nabídce najdete dlažby jako obklady i lesklé varianty, jejichž jedinečnost vynikne ideálně na velkém prostoru. Před samotným nákupem dlažby je potřeba si vybrat takovou variantu, která je vhodná pro vaše podmínky. Pokud chcete mít dlažbu do interiéru, sáhněte po značkové dlažbě s neotřelým designem. Do venkovních prostor se zase hodí mrazuvzdorná dlažba, se kterou máte jistotu, že během změn teplot nepopraská a uchová si své vlastnosti. Šikovní kutilové si zvládnou dlažbu položit sami. Hůře se může pokládat velkoformátová dlažba vhodná do menších prostor, jež dokáže opticky zvětšit. Slinutá dlažba se nejlépe hodí do garáže, na terasu či technických prostor.

Učarují vám barvy i ceny

Specialista na dlažby a obklady vybírá luxusní kousky od předních výrobců. Díky tomu pořídíte kompletní stavební materiály pro novou koupelnu i dlažbu do kuchyně. Lesklá dlažba, mozaika, imitace dřeva i téměř nerozeznatelný vzhled betonu si oblíbíte. Rozhodně nemusíte zůstávat pouze u formátů čtverce či obdélníků, sortiment  zahrnuje třeba tvar šestiúhelníku či velké formáty. Nezapomeňte, že k pokládce budete potřebovat ještě nezbytné příslušenství, jako jsou lepidla, stěrky a další stavební chemie. S novou dlažbou získá každý prostor jedinečný styl a zhodnotíte i vaše bydlení. Vybírejte chytře a online z pohodlí domova.

Sdílet článek