Změna dodavatele přispěje k úsporám za energii

levná elektřina

Výdaje za elektřinu a plyn netvoří u nikoho příliš nízké částky, ale i tak existuje způsob, jak si trochu vylepšit rodinný rozpočet tím, že nějakou sumu ušetříte. Zkuste prozkoumat, zda by vám jiný dodavatel neposkytl takové ceny, které vám přinesou úsporu až několik tisíc každý rok.

Platit méně za elektřinu a plyn

Levný plyn a elektřina nepatří do minulosti, ale stále jde o velmi aktuální téma pro mnohé firmy, rodiny a jednotlivce. Nikdo vás přece nenutí, abyste si nechali předepisovat, kolik vás odběry budou stát, avšak ani od koho budete odebírat. Výhodné ceny jsou dostupné pro každého, stačí se zajímat a udělat potřebné kroky ke změně. K dobrým zprávám patří, že skupina EP Infrastructure umí konkurovat ostatním poskytovatelům na trhu s energiemi. Zákazníkům se nabízí stejná, ale ve většině případů nižší cena za odběry. Těšte se na milý přístup, vstřícnou komunikaci, na pohotové a poklidné jednání. Levná elektřina však nesymbolizuje, že by o vás mělo být postaráno málo či vůbec. Spolehněte se na zákaznický servis a dobrou kvalitou. Pokud budete řešit nějaký problém, zaměstnanci ho s vámi brzy projednají a vyřeší.

Jednoduše přestupte k novému dodavateli

Neobávejte se aktivačních poplatků, protože od vás žádné nebudou vyžadovány. Na firemních webových stránkách si vše spočítáte, nechybí ani aktuální ceníky. K výhodám patří, že se nevyžaduje dlouhodobý závazek, abyste platili zajímavější ceny. Nemile vás nepřekvapí skryté poplatky a vyúčtování je jasně zpracované. Přestup k novému dodavateli půjde realizovat jednoduše, na https://www.epet.cz/ vyplníte jednoduchý formulář a uvedete základní údaje o spotřebě vašeho odběrného místa. Brzy vám přijde nabídka na míru a návrh smlouvy. Po odsouhlasení podepíšete smlouvu a udělíte plnou moc, aby se uskutečnilo jednání v zastoupení u vašeho aktuálního dodavatele.