Zkuste firemní stravování jinak!

firemní stravování Praha

Hladoví zaměstnanci často nedosahují takových cílů, jaké byste z pozice zaměstnavatele požadovali. Přitom je tak snadné vytvořit vhodné pracovní podmínky pro maximalizaci činnosti i výsledků. Moderní zázemí pracoviště vždy doplňte vhodnou kantýnou či bufetem a zapomínat byste neměli ani na možnost stravovat se třeba v podnikové jídelně. Firemní stravování Praha vám zajistí kompletní distribuci hotových jídel, minutek, zmražených i chlazených pokrmů. Nezapomeňte, že špičkový servis a kvalitní suroviny jsou základem pro spokojený žaludek každého pracovníka.

Arter zajišťuje rovněž cateringový servis

Společnost Arter si zakládá na individuálním přístupu k zákazníkům a neustále pro ně rozšiřuje služby. Díky letitým zkušenostem se zajišťováním cateringu pro podnikové večírky, prezentace, oslavy narozenin nebo soukromé party se mohou pochlubit špičkovým zázemím a restaurací v luxusním stylu. Zde si pochutnají hosté privátních akcí i strávníci firem. Dáváte-li přednost zajištění obsluhy a dodání jídel přímo v prostorách vaší společnosti, vyberte si například zde http://www.arter.cz/firemni-stravovani, kde je vám dostupný rozpis denní nabídky i počet druhů hotových či minutkových jídel pro závodní stravování.

Jednoduše bez objednávek

Možná víte od jiných zaměstnavatelů, že objednávky jídel fungují většinou na základě předchozí rezervace vybraného jídla. Jenže co dělat, když včera vás honila mlsná na kynuté knedlíky, ale dnes byste radši sáhli po tradiční svíčkové? Je to prosté. Firemní stravování může fungovat třeba bez objednávkového systému a přitom garantovat dostupnost všech nabízených pokrmů po celou výdejní dobu.

Vedle toho nadchne milovníky jídla možnost přidat si nebo určit velikost porce. Nabídku hlavních jídel dále doplňuje sortiment polévek, příloh, zmrzlinových pohárů či ovocných a obložených talířů. Důraz je kladen stejně tak na pitný režim, jenž je zajišťován točenými džusy, u nichž si každý zákazník individuálně upravuje množství sirupu, citronu, eventuálně například cukru. O spokojenosti svědčí obrovské množství zaměstnanců využívajících závodního stravování, tak přidejte se k nim a dopřejte si chutné pokrmy i sladkou tečku na závěr vaší směny.