Získejte soukromí a bezpečnost pomocí plachty

autoplachty

Zakrývací i stínící plachty se těší stále rostoucí oblibě. Jejich funkčnosti přichází na chuť majitelé rodinných domů i chat, zahrad a samozřejmě rovněž vlastníci automobilů, kteří chtějí svého plechového miláčka ochránit před nepříznivým počasím, padajícím listím i otravným hmyzem. Stále jste se nerozhodli, jakou plachtu vybrat? V první řadě volte produkty prémiové kvality, neboť takové výrobky vám vydrží dlouhou dobu, aniž by vybledly nebo se poničily. Inspirujte se například u firmy Plachty Štěpáník, kde sází především na kvalitní zpracování a všestranné využití pro domácnost i zahradu.

Stínící sítě na ploty

Bydlíte-li v satelitním městečku anebo vás trápí zvědavé pohledy sousedů, udržte si soukromí díky sítím. Stínící sítě se jednoduše instalují na jakýkoliv plot a zcela přirozeně splynou s exteriérem okolo domu. Na jejich výrobu se používají kvalitní PE vlákna vysoké gramáže. Zelená barva opticky neruší a zároveň až na 90 procent efektivně stíní. Proto se vyplatí investovat do kvality, protože levné produkty většinou nevydrží ani celou sezónu. Na rozdíl od laciných produktů odolají kvalitní sítě vodě, sněhu i mrazu a svou barvu nemění ani působením UV záření.

Jestliže jste se rozhodli věnovat důslednou péči také svým věcem na zahradě, vyberte si praktické zakrývací plachty dostupné v několika rozměrech. Liší se barvou, ovšem vysoká jakost zpracování zůstává. Neváhejte se na firmu obrátit také v momentě, kdy hledáte plachtu s atypickými rozměry. Plachty Štěpáník plní přání zákazníkům již od roku 1995 a pro výrobu používá pouze špičkové materiály.

Připravte se na zimu včas

I když to zatím vůbec nevypadá, za pár měsíců se budete i vy potýkat se sněhem, a proto se včas připravte na zimní období a pořiďte si kvalitní zakrývací plachtu a stejně tak autoplachty ve stříbrném tónu. Na výběr máte ze dvou rozměrů podle velikosti vašeho vozu. Upínání je snadné a spolu s plachtou obdržíte rovněž šikovnou brašnu pro uskladnění plachty ve chvíli, kdy ji zrovna nepotřebujete. Zakrývací plachty i další příslušenství oceníte po celý rok, protože šetří vaše vybavení.

Sdílet článek