Zima je tady, zařiďte si doma pořádné teplo

Harvia kamna

S klesajícími teplotami přichází oblíbený a zdravotně velmi žádaný trend – saunování. Po léta ověřená metoda ohřívání lidského organismu s následným chlazením přináší člověku mnoho benefitů a zdravotních plusů. S pravidelným saunováním můžete zajisté zapomenout na různé nemoci, protože výrazně posílíte svou imunitu, podpoříte funkci srdce a možná se zbavíte i kožních problémů. Navíc svou tělesnou schránku perfektně detoxikujete, o duševní pohodě nemluvě.

Jak si zařídit domácí saunu?

Jak by se vám líbilo zařídit si domácí saunu? Ušetříte za vstupné, nemusíte se s nikým mačkat na jedné lavici a navíc získáte velmi vkusné vybavení své nemovitosti. Je to jednoduché, záleží pouze na vás, zda máte zájem o kvalitní dřevěné sauny přesně na míru vašim potřebám či dáte přednost oblíbené infrasauně. I zde si můžete zvolit příslušenství, tvar, eventuálně vsadit na speciální řešení. Pro pohodlné domácí saunování budete potřebovat kvalitní kamna. Moderní Harvia kamna se dělí podle výkonu pro malé, střední i komerční sauny. Vybere si doopravdy každý. Kromě funkčnosti vás nová kamna nadchnou vyladěným designem. Díky vysoké kvalitě a zpracování vám odpadnou starosti a rizika nakupování, protože u dražších položek není nic horšího, než nákup bez záruky.

sauny

Proč se vyvarovat šedého dovozu?

S finančně výhodnými nákupy přichází tzv. šedý dovoz. Je to stav, kdy dané výrobky nepocházejí přímo z české výroby a jsou dovezeny z okolních zemí, primárně však nejsou určeny pro český trh. Kromě výhodné ceny mohou ale šedé dovozy znamenat i fakt, že produkt pro sauny nemusí obsahovat český návod a může mít upravenou záruční dobu, nicméně vždy musí splnit zákonem stanovenou záruku, tedy dva roky. Zvláště u dražšího vybavení nejen pro sauny se vyplatí vsadit na ověřené prodejce. Harvia garantuje autorizovaný servis a pracuje pouze se značkovými produkty. Komponenty z šedého dovozu nemají oporu oficiálního servisu. Pokud tedy ve výsledku ušetříte pár korun za kamna či jiné saunové vybavení, může se stát, že při poruše nenajdete servis. V takovém případě raději upusťte od vidiny finanční úspory a obraťte se tam, kde vám ručí za bezpečnostní a kvalitativní standard. Zima je za dveřmi, tak posilněte imunitu a začněte s pravidelným saunováním ještě letos a uvidíte, že vás v období častých nemocí nic neporazí.

Sdílet článek