Zefektivněte svou výrobu pomocí průmyslových strojů

tvářecí stroje

Jste firma zabývající se výrobou? Potřebujete nové stroje? Existuje společnost, která disponuje mnoha stroji a dokonce nabízí i zařízení na míru – jednoúčelové stroje. Co to znamená a jedná se o produkt, který využijete právě vy?

Jednoúčelové stroje využívají firmy pouze do svých konkrétních provozů, takže se nejedná o žádnou sériovou výrobu. Můžete si je nechat vyrobit na míru. Jejich výhoda spočívá v tom, že jsou rychlejší, levnější a efektivnější pro výrobu, protože jsou sestaveny pro konkrétní účel.

Úzká spolupráce se zákazníkem je zásadní

Firma, která stroje vyrábí, velmi úzce spolupracuje se svým zadavatelem. Je to naprosto nezbytné k tomu, aby byl stroj navržen přesně podle potřeb zákazníka a dokázal vyrábět požadované produkty precizně. Společnost nejdříve klientovi představí nápad, jak dojít ke zdárnému výsledku. Zákazník s firmou musí kooperovat, aby dovysvětlil a ujasnil své potřeby.

Pokud vás výroba jednoúčelových strojů zaujala, ověřte si nejdříve, jaké komponenty se pro ni používají a zjistěte si reference o firmě, která ho má pro vás sestavit.

Možná vám postačí již existující stroje

Průmyslových strojů je celá řada. Například ohýbačky plechů nebo zakružovačky k ohýbání plechu do rotačních tvarů patří mezi tvářecí stroje a dají se vyrobit i na míru. Podavače materiálů podávají pásy do nástroje. Vyvážečky dřeva ocení každý kdo musí tvrdě pracovat v lese. Tento stroj práci ulehčí a značně ji urychlí. Práci si mohou značně ulehčit i pekaři. Jedinečná vykulovačka těsta je schopná vyprodukovat až 960 kusů za hodinu. Pro svářeče jsou pro změnu ideální svařovací stoly, které jsou sklopné, mají nastavitelnou výšku a nosnost až 200 kg.

A kromě klasických strojů, na kterých se pracuje manuálně, můžete využít i sofistikované a počítačem řízené stroje, jako jsou třeba CNC obráběcí stroje.

Sdílet článek