Zdravotní obuv Santé

Zdravotní obuv Santé

Haló, vy tam! Ano, vy s těma plochýma nohama. Proč si je ještě více ničíte v tak nevhodné obuvi, v nichž nožní klenba dostává pořádně zabrat? Úlevu pro vaše chodidla přeci poskytne česká zdravotní obuv Santé, jejichž vzhled, konstrukce a užitné vlastnosti byly navrženy přesně pro vás.

Nejen pro ploché nohy

Nemusíte ani trpět tak běžnou ortopedickou vadou, jakou jsou ploché nohy, abyste mohli využít všech výhod zdravotní obuvi. Pokud vás často pobolívá v zádech, cítíte bolest v lýtkových svalech nebo kloubech, může za vašimi problémy stát nevhodně zvolená obuv. Ono vydržet celý den v botách s vysokými podpatky bez následků je docela nemožné. Vždyť lidská noha je snad nejvíce přetěžovaným tělesným orgánem, přičemž jí ani nevěnujeme tolik péče, kolik by si ve skutečnosti zasloužila. Velmi často na chodidla obouváme boty nevhodné, malé, které nás tlačí a mají za následek vznik různých nepříjemných deformit, otlaků či puchýřů.

Výběru správné obuvi věnujte čas

Aby bota seděla správně na noze, musí hlavně její vnitřní tvar co nejvíce odpovídat přirozenému tvaru chodidla. Lépe je volit prostornou kulatou špičku, která poskytuje dostatek prostoru pro prsty. Má vaše obuv vhodnou stélku? I ta by totiž měla mít tvar a proporce odpovídající tvaru nohy. Samozřejmostí je pevný a dostatečně dlouhý opatek, aby byla noha v obuvi dokonale fixována. A v neposlední řadě nezapomeňte ani na výběr materiálu, ze kterého je bota vyrobena. Z hlediska komfortu jsou stále nejlepší přírodní kůže nebo textil.

Zdravotní obuv Santé jsou české výrobky, které respektují požadavky na zdravotně nezávadnou obuv pro všechny. Dbají na moderní a zajímavý design, stejně jako na barevné neotřelé kombinace, aby dokázaly uspokojit náročné požadavky svých zákazníků. Pohodlná stélka poskytuje chodidlům tolik potřebný komfort pro celý den. V obuvi Santé vás nohy bolet nebudou.

Sdílet článek