Zdravé vlasy? Pomůžou vám chutné vitamíny

I když jsou husté vlasy dominantou především žen, o jejich kvalitu, lesk a pravidelnou péči bychom se měli zajímat všichni, bez rozdílu pohlaví či věku. Nejčastěji se ovšem péče o vlasy dostává do hledáčku, jakmile začnou problémy s vypadáváním vlasů, eventuálně lupy a vysušená pokožka hlavy. Přitom docílit krásných, zdravě vyhlížejících a hustých kadeří jde mnohem jednodušeji a stačí vám k tomu chutná vitamínová bomba.

Pravidelné mytí, masky a zábaly jsou základ

Ať už máte krátké vlasy, dlouhé lokny, bojujete s kouty či snad řešíte první šediny, pak nezapomínejte na pravidelnou péči. Vlasy jsou vystavovány silnému slunečnímu záření během letních měsíců, v zimě zase trpí při mínusových teplotách, nesvědčí jim ani časté svazování do copů a bohužel jim na zdraví nepřidává ani náročné chemické barvení do požadovaných odstínů. Mastné vlasy mohou být odrazem nejen špatného mytí hlavy, ale také nadměrného stresu, jenž může mít za následek i jejich vypadávání a předčasné stárnutí. Zaměřte se proto na pravidelnou péči, investujte do kvalitní kosmetiky a přidejte do běžné péče také zábaly a masky. Zvládnete si je udělat doma, například octový zábal pro lesk, medovou masku pro výživu a kopřivový výluh plný antioxidantů pro intenzivní péči. Vaše vlasy si zaslouží i pořádný koktejl vitamínů a minerálů, jež účinně bojují proti poškozeným vlasům, pomáhají s jejich regenerací, růstem, významně se podílí na lesku, vlasy vyživují a posilují též pokožku hlavy. A jak by se vám líbilo, kdyby kompletní mix všech potřebných látek navíc chutnal po oblíbených sladkých gumových bonbonech?

Získejte zpět sebevědomí

Pro dokonalou hřívu, zdravé vlasy a husté kadeře začněte pravidelně užívat chutný a doplněk stravy. Ve složení nechybí biotin a zinek, dva skvělí bojovníci za krásné vlasy. Zapomeňte na předražené doplňky stravy z lékáren, nakupujte chytře z pohodlí domova a vyberte si špičkovou kosmetiku i chuťově vynikající gumové bonbony, které vám pomůžou získat zpět husté vlasy bez poškození.