Zdolejte světové vrcholy s českou kvalitou

Kilpi Racing Team

Patří-li outdoorové aktivity mezi vaše koníčky, pak určitě kromě aktuálních organizovaných závodů sledujete třeba nové modelové řady oblíbených značek. Jednou z nich bude určitě také Kipli, česká klasika pracující s funkčními materiály, jež má vlastní tým Kilpi Racing Team. Právě tito zdatní sportovci testují všechny produkty a sami pak navrhují změny pro maximální funkčnost a komfort každého uživatele. Výrobky vysoké kvality jsou vyváženy do celé Evropy a své stálé řady klientů si drží například ve Francii a Anglii. Není ale nic zvláštního, když si Kilpi kvalitu pořídíte také v Chile či Austrálii.

Kilpi se od konkurence liší

Česká značka Kilpi má v naší zemi bohatou historii a velmi pozitivní ohlasy od českých i zahraničních zákazníků. Díky inovativnímu přístupu slibuje pravidelné testování zajištění vychytávek do posledního detailu. Běžecké oblečení tak projde náročnou zátěžovou zkoušku a teprve po mnoha absolvovaných testech samotným běžci přichází na řadu úpravy a vylepšování. Teprve potom se výsledný produkt dostává do prodeje a zákazníci tak kupují tu nejvyšší kvalitu, s níž překonají každý limit a překážku. Oděvy pro běh jsou jednou z hlavních kategorií, na níž se výrobci soustředí. Významnou část tvoří kolekce navržené pro cyklistické aktivity. Hlavní myšlenkou vývojového týmu je pak bezpečnost, pohodlí a funkčnost. Proto jsou vybrané produkty opatřeny reflexními prvky a příjemnými materiály.

Slavní sportovci testující kvalitu

A abyste věděli, že Kilpi netestují jen nějací fanoušci běhu či snad kola, může se značka pochlubit kooperací se sportovci, jako jsou třeba Petra Pastorová, několikanásobná vítězka Pražského maratonu a též Martina Chrástková, čtyřnásobná mistryně ČR v běhu na lyžích. Z pánů testují kvalitu Kilpi jezdec série UCI MTB Milan Damek, paraglidista Tomáš Matera a zapomenout nesmíme ani na horolezce Leoše Kratochvíla. Kromě toho testuje Kilpi Racing Team rovněž doplňky, mezi nimiž najdete oblíbené batohy pro sport bez překážek a nově též sportovní brýle z lehkého a odolného polykarbonátu.

A abyste věděli, že Kilpi netestují jen nějací fanoušci běhu či snad kola, může se značka pochlubit kooperací se sportovci, jako jsou třeba Petra Pastorová, několikanásobná vítězka Pražského maratonu, Daniela Kroulíková, horolezkyně, která právě zdolává tzv. Korunu světa (Seven Summits), tedy 7 nejvyšších vrcholů jednotlivých kontinentů, a též Martina Chrástková, čtyřnásobná mistryně ČR v běhu na lyžích.

Sdílet článek