Zařízení pohřbu nechte na kvalitních pohřebních službách

důstojné poslední rozloučení

Život a smrt kráčejí ruku v ruce spolu. Na poslední věci člověka ale obvykle dopředu nemyslíme a začínáme je řešit, až když taková situace nastane. Víte, na koho se obrátit, pokud byste zařizovali pohřeb v Plzni?

Poslední rozloučení s milovanou osobou

Smrt si nikdo rád nepřipouští a je tím posledním, čím se ve svém běžném životě zaobírá. Na přemýšlení jsou veselejší věci, které dělají radost. Když se pak objeví smutná událost spojená s úmrtím někoho blízkého, je třeba se s tím vyrovnat – a do tohoto patří také vypravení pohřbu a důstojné poslední rozloučení. V tuzemsku patří k nejčastějšímu způsobu pohřbívání žeh neboli zpopelnění člověka, jehož součástí je také smuteční obřad. Jeho prostřednictvím mají pozůstalí možnost se se zesnulým rozloučit. Připravit pohřeb obvykle pomáhají pohřební služby v součinnosti s krematoriem. Plzeň jako krajské město ho také provozuje.

Kde v Plzni zařídit pohřeb?

Pokud žijete v Plzni nebo blízkém okolí, tak vás v případě úmrtí v rodině určitě budou zajímat různé možnosti. Kremace cena se odvíjí od služeb, které si objednáte. Na nabídku pohřební služby krematorium Plzeň se lze podívat na jejích webových stránkách www.pietaplzen.cz, kde je kompletní nabídka rakví, vybavení do rakví i smutečních květin a věnců, jež jsou běžnou součástí pohřebního obřadu. Společnost se pohřby zabývá již třicet let a jejím krédem jsou kompletní služby. Na jednom místě lze tedy vyřídit vše okolo pohřbu.

Nezapomeňte na urnu

Součástí pohřbu je i následné uložení ostatků zemřelého. Při kremaci k tomu slouží urny, vyrobené z hliníku, pryskyřice, železa nebo mědi, obvykle v černé nebo hnědé barvě. Mohou být i malované vhodným výjevem, případně opatřené nápisem podle přání pozůstalých.

Pohřeb lze sjednat i on-line e-mailem, na základě kterého pak ti, co vše zařizují, obdrží všechny potřebné informace.