Založení společnosti je snadnější, než se může zdát! Stačí se obrátit na odborníky

Chcete podnikat, být svým pánem a toužíte řídit svou vlastní společnost? Jestliže uvažujete o založení společnosti s ručením omezením, zároveň byste potřebovali podnikat rychle, pak pouvažujte o cestě nákupu ready made společnosti, případně založení s.r.o na klíč.

Varianta založení s.r.o. formou ready made je velmi výhodná. V tomto případě lze koupit již připravenou firmu, která sice má nějakou historii, ale v podstatě se jedná o předzaloženou společnost. Ihned ji můžete využít k podnikání. Snadno a rychle můžete začít plnit své podnikatelské plány. Tento způsob zakládání společností je ve světě velice oblíbený. U nás je rovněž dostává stále více do podvědomí a tímto způsobem již funguje řada úspěšných podnikatelů.

Klasické založení „eseróčka“ sebou přináší nespočet administrativních úkonů, což je časově náročné a mnohdy i úmorné. Za vším stojí usilovná práce spočívající ve vyplňování vše možných formulářů a pobíhání po úřadech. Laik si často ani neví rady. Obvykle je třeba obětovat až několik týdnů, než se vše vyřídí. Pokud však využijete způsob nabízející ready made, pak máte oprávnění za svou novou společnost jednat již v řádu několika hodin. Firma na prodej je již zapsána do obchodního rejstříku (dále jen OR). Pouze se nahlásí změna údajů zapsaných v OR.

Vrátíme-li se ke klasickému založení s.r.o., celý proces není zrovna snadný. Pokud byste rádi zvolili tuto variantu, ale nechce se vám procházet vleklými administračními nároky, pak existuje založení s.r.o na klíč. Tuto službu, stejně tak prodej firem, dnes zprostředkovávají společnosti, které za vás vše připraví. Spolehlivého partnera v oblasti ready made společností, zakládání společností s ručením omezeným, akciových společností a evropských společností najdete v Companies.cz. Hotovou firmu s.r.o. si zde můžete pořídit již od 19 900 Kč a vlastnit ji budete už za jeden den. Companies.cz má více jak 10-ti letou tradici a jsou opravdovými odborníky, jež vám pomohou se strastmi související se začátkem podnikání. Nabízí také právní servis, vedení účetnictví a další služby, které se vám mohou hodit.

Sdílet článek