Začínáte se v posteli nudit? Seznamte se s hračkami pro dospělé

Každý zkušený pár se dříve či později setká se situací, kdy se vzájemná vášeň promění v repetitivní mechanické pohyby. Ani ty nejpříjemnější techniky nemají po letech neustálého opakování valný efekt, a tak je nutné přijít s něčím novým. Váháte, co by mohlo fungovat? Máme pro vás ověřené tipy! 

Nebojte se pomůcek 

Možná máme mezi našimi čtenáři osoby, které se stydí při pouhém pomyšlení na erotické hračky. Chcete znát tajemství? V dnešní době to dělá ÚPLNĚ KAŽDÝ. Mladí i starší, dělníci i doktoři, divocí i konzervativci. Přesně proto si online obchody s touto tematikou připisují tisíce objednávek denně. A jaké vychytávky jsou vlastně v kurzu? 

Ženy si často vybírají například klasická dilda s přísavkou. Ta se zkrátka „nalepí“ na hladký povrch (například dlaždičky v koupelně) a zbytek si nejspíše dokážete představit sami. Ohromný výběr těchto pomůcek najdete hlavně v oblíbeném e-shopu Vibratory-online.cz, kde pořídíte různé tvary, velikosti, hrubosti i designy. Nemluvě o výběru stovek dalších položek. 

Zaručený orgasmus 

V žádném případě si nesmíte nechat ujít ani vibrační hlavice. Ty jsou sice určené primárně pro ženské partie (přikládají se na jejich vnější část), ale stejně tak si s nimi užijí i muži. Jedná se o jakýsi podlouhlý nástavec, jehož konec vydává smyslné vibrace a pulzy, které dokážou většinu žen dovést do konce během několika málo minut. 

Vyjmenovat veškeré zajímavé možnosti by vydalo na samotnou knihu. Někdo si vystačí s pouty a lubrikantem, jiný zase shání pokročilé elektrické stroje. Každý z nás má přece jen jiná přání a tajné touhy. Z toho důvodu si večer otevřete lahev dobrého vína s vaší drahou polovičkou, otevřete si webové stránky pod výše vloženými odkazy a podívejte se sami, jaké hračky by se vám vzájemně zamlouvaly.