Z internetové objednávky rovnou za volant

půjčovna dodávek Praha

Jak by se vám líbilo vybrat si dodávku podle svých představ, se všemi odpovídajícími funkcemi a vybavením, kterou byste si jednoduše objednali z pohodlí domova online? Dnes už není nic nemožné! Vůz si smíte rezervovat kdykoliv během dne a stejně tak si ho vyzvednout či vrátit v jakékoliv denní či noční době. A to sedm dní v týdnu bez omezení!

Půjčovna dodávek Praha nadchne především náročné zákazníky. Ti většinou hledají špičkový servis, atraktivní nabídku vozů a samozřejmě i služby navíc. Pražská půjčovna vám dává možnost rezervovat si dodávku podle místa i času, na jak dlouho potřebujete. Kromě samotné rezervace budete mít okamžitě přehled o předběžné ceně půjčovného.

Na jakou dodávku vsadit? Zkuste Opel

Ať už krátkodobý či dlouhodobý pronájem dodávky Praha může být cenově velmi zajímavý. Rozhodnete-li se pro osvědčené dodávky Opel, máte jistotu mimořádné spolehlivosti, nízkých provozních nákladů i velmi atraktivní denní limit 250 kilometrů zdarma. Dodávku si převezmete s plnou palivovou nádrží a stejně tak ji s plnou nádrží zase vrátíte. To znamená, že se nemusíte nikde stavovat ihned na benzín nebo řešit, aby vám vozidlo dojelo tam, kam potřebujete. Při rezervaci dodávky se účtuje částka odpovídající předpokládané výši pronájmu. Jako vratná kauce je blokována částka 10 000 Kč pro případnou spoluúčast. Model dodávky si vyberete online díky podrobné specifikaci jednotlivých modelů, a to včetně interiéru, vybavení a počtu míst k sezení.

Specialista na cesty

Zavedená pražská firma se specializuje kromě pronájmu samotných dodávek také na přepravní služby minibusem včetně řidiče. Chystáte se na školení, turné nebo je před vámi služební cesta v početnější skupině? Odpočiňte si od řízení a nechte se komfortním vozem zavézt na určené místo. Vozidla s kapacitou až pro osm osob plus řidič jsou skvělou volbou při přepravě celé rodiny či týmu pracovníků.