WNT Česká republika: Víc než jen dodavatel nástrojů pro třískové obrábění

Je-li vaším oborem podnikání třískové obrábění a hledáte-li spolehlivého partnera, který vám zajistí dodávku špičkových obráběcích nástrojů, máme pro vás tip. V tom případě nepotřebujete pouhého dodavatele, ale skutečného odborníka – jedničku ve svém oboru. Vsadíte-li na českou pobočku mezinárodní skupiny WNT, rozhodně neuděláte chybu. Prodejní organizace působí v České republice již deset let nabízí naprosto přesné nástroje pro třískové obrábění, ale i HSS vrtáky, záhlubníky, soustružnické nože a další nástroje při přesné obrábění.

Pro úspěšné výrobní firmy spolupracují s WNT?

Česká pobočka WNT působící ve Velkém Meziříčí vznikla v roce 2005. Koncept fungování koncernu zaznamenal u tuzemských výrobních firem značný ohlas. Jednatel WNT Česká Republika Antonín Holub uvedl, že požadavky českých subjektů jsou velmi podobné podmínkám v ostatních evropských zemích. Klienti preferují vysokou kvalitu a okamžitou dostupnost nástrojů. Zároveň nedají dopustit na zákaznickou podporu, ať už po telefonu nebo osobně.

Holub dodává, že zákazníci na WNT přenáší stále větší porci zodpovědnosti. Vyžadují detailní informace pro vlastní výrobní činnost, které se týkají volby optimálního výrobního postupu, výběru vhodných nástrojů i řezné parametry. Navíc ve WNT pracují kvalifikovaní technici, kteří jsou schopni pružně reagovat na náročné požadavky klientely.

Proč byste měli s WNT spolupracovat i vy?

Komplexní servis od A do Z, letité zkušenosti na trhu či poskytnutí systému Tool-O-Mat (automat na nástroje), který slouží jako prevence před výpadky ve výrobě. To jsou pádné argumenty, proč si za svého partnera vybrat právě českou pobočku WNT.

V nabídce najdete více než 45 000 různých nástrojů pro vrtání (např. HSS vrtáky, vrtáky s vyměnitelnými destičkami, výstružníky, záhlubníky), frézování závitů, soustružení, modulární vyvrtávání, upínání nástrojů a obrobků. Drtivá většina sortimentu je skladem a tedy i okamžitě k dispozici.

Informace o zboží a možnost objednávky najdete v e-shopu toolingcenter.com.